5+2 kahverengi akıntı

Umarım kanamanın devamı gelmez agrıya katlanırım hıc sorun degıl yeter kı saglıkla gelsın
Kanama olmamış sizde,lekelenme olmuş.Dediğim gibi bana doktorum bacaklarından akacak şekilde regl gibi kanaman olmadığı sürece endişe etme demişti.Bol bol dinlen,sağlıkla kavuşun 🌸

Kanama olmamış sizde,lekelenme olmuş.Dediğim gibi bana doktorum bacaklarından akacak şekilde regl gibi kanaman olmadığı sürece endişe etme demişti.Bol bol dinlen,sağlıkla kavuşun 🌸
Insallah bakalım ılacı ıctım uzandım ıkı gundur normal seylerde yasamıyorum trafık kazası gecırdım hepsının butunu olarak tepkı verdı dusunuyorum stres yukluyduk

he o zaman güzelce takip edin. insallah devam etmez. dediğim gibi bende ilaçtan sonra kesilmisti lekelenme. ama dediğim gibi progestan kullandım. o daha etkili diye biliyorum ben. insallah sağlıkla büyür bebeğiniz 🥰🥰 çok büyük bi travma bunu yasamak çok iyi biliyorum her an kan görmekten korkarak tuvalete gittim 12.haftaya kadar ama çok sükür su an 23+4 olduk bile 🥰🥰 canınızı sıkmamaya ve yorulmamaya çalışın. bol su tüketin.
Ben bır tane kaybettım bu sekılde rabbım bunu sakınsın

he o zaman güzelce takip edin. insallah devam etmez. dediğim gibi bende ilaçtan sonra kesilmisti lekelenme. ama dediğim gibi progestan kullandım. o daha etkili diye biliyorum ben. insallah sağlıkla büyür bebeğiniz 🥰🥰 çok büyük bi travma bunu yasamak çok iyi biliyorum her an kan görmekten korkarak tuvalete gittim 12.haftaya kadar ama çok sükür su an 23+4 olduk bile 🥰🥰 canınızı sıkmamaya ve yorulmamaya çalışın. bol su tüketin.
Tekrar gelmeye basladı :KK43:

Cok yogun degıl cok az geldı ama bılmıyorum napıcam ne edıcem kafa. Allak bullak oldu

K kurklukadin
bence hemen bi doktora gidin. bi muayene olun. belki de rahimde kanama var. erkenden önlem alınsın.

inşallah önemsiz bir durumdur ama bence böyle salınacak bir durum değil. önlem alınması gerekiyorsa alınır en azından

Kızlar dun doktora gıttıgımde sadece kese bıraz ufak sankı demıstı dun aksam rahim bolgemde sancılanma vardı gece tuvalete kalktıgımda cok az bır kahverengı akıntı seklınde gelmıstı duphaston da kullanıyorum ne yapmalıyım doktora tekrar gıdeyım mı ? Düşük olacak dıye korkuyorum.
Yerleşme olabılır mı ben de 1bucuk aylık falan çünkü iki aylık mı tam hatırlayamıyorum yerleşme yaşadım daha önce yaşamadıysanız bu da olabilir

bence hemen bi doktora gidin. bi muayene olun. belki de rahimde kanama var. erkenden önlem alınsın.

inşallah önemsiz bir durumdur ama bence böyle salınacak bir durum değil. önlem alınması gerekiyorsa alınır en azından
Doktor kırmızı olmadıgı surece sıkıntı yok dedı ya ondan cekınıyorum gıtmeye

X