4yıllık hasretime duama Allah rızası için katılmak isteyenler bakabilir mi? :(

Alemsin yaaaa ben kuran okuyamıyorum maalesef ama anneme söyledim okuyacak canım istersen özelden adını gönder

kalan 0 :) Çok şükür sizin sayenizde kızlar bitirdik tek başıma bu kadar kısa sürede tamamlamam mümkün değildi çalışıyorum bir de çok vakit kalmıyor malesef Allah hepinizden binlerce kez razı olsun tek tek hepinizi etiketlemeyi düşündüm ama gözden kaçırıp birinizi etiketlemeyi unutmaktan korktum. Dediğim gibi Allah hepinizden razı olsun okuyandan okuyamayıp başka şekilde yardım edenlerinizden...Birbirini tanımadan dua edip gönderen güzel insanlarsınız..Rabbim benim gibi evlat hasreti çekenlerinize tez vakitte hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin,evladı olanlara sağlıklı birlikte güzel ömür versin ve Allah hepinize gönlünüzdeki muradınızı hayırlısıyla versin inşallah.Amin. Hepinize teker teker çoooooooook teşekkür ediyorum hakkınızı helal edin... :)

Rabbim duamızı da niyetimizi de kabul etsin inşallah
Amin canım bizden yana annem ve benden yani helal olsun

amin canim insaAllah Allah kabul etsin bu dualardan bilmiycez tabiki cocugun olup olmamasini unutmayin kizlar dua vaktim gelmis rabbim senden istiyorum diye dua edelim

Bende okuyabilirim diyicektim ama geç kaldım sanırım.Allah kabul etsin.Niyetine kavuştursun en kısa zamanda

Gec kaldim ( ama dua ederim senin icin ben o duayi tek.basima.41 kere okumistim benmde 4 sene bekledim o duanin bi ayeti tilavet secdesidir k ayet okununca kalkip tilavet secdesi yapip duaya debam ediliyor die biliyorum ben oyle yapmistim

Ayni sıkıntiyi bende cektim 4 yil bende agladim kuzum nasl uzuldugunu pskolojini yasadim bende skma canini Rabbim sanada bana verdigi gibi bi cimcime verir gecen gunduzun kalmayacak onunla uyu uyan insallah ) yavrun senin sesini duyacak insallah annesi gelecek yanina Allahin izniyle biraz sabir ve azim yilma duadan kapiyi cal devamli Rabbim insallah icabet edecektir duana yagmurda ezan vaktinde namazda kilmiyorsan bile kalk 2 rekatta olsa kil dua et haline bolca sukret inancini yitrme kendini telkin et bem cok guzel bi añne olacagim de ben hep boyle yptim

inşallah canım :) ne güzel bir cevap yazmışsın okurken bile hayalini kurdum gecem gündüzüm kalmasın razıyım yeter ki hayırlısıyla sağlıkla gelsin inşallah :)senin cimcimene de maşallah diyelim :)

Saolsin Allah razi olsun bi hamile kal burda tecrubeni care arayanlara anlatacaksin benm gibi bak gor :))

Mazeretimin bitmesi falan derken kaçırdım senin için dua edeceğim Rabbim hayırlısıyla anne olmani nasip eder inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…