4yıllık hasretime duama Allah rızası için katılmak isteyenler bakabilir mi? :(

Canım ben okudum bu gece, kandil yüzü suyu hürmetine Allah dualarını kabul etsin, en kısa zamanda sağlıklı bir hamilelik yaşamanı nasip etsin inşallah

Canım ben senin ismini bilmiyorum kendime okurken sana da niyetlendim o arkadaşın da niyeti kabul olsun diye ikimiz için okudum bir tane haberin olsunn
Allah razı olsun canım okumuş niyetlenmissin bile yeni gördüm mesajını

ya kaldiysa bnde okurumda bn kendim okumustum sadece adetliyken biri okuycak diye biliyorum oyle yaziyodu bn arastirdigimda.Rabbim dualarini kabul etsin insaAllah olur evladin...

ya kaldiysa bnde okurumda bn kendim okumustum sadece adetliyken biri okuycak diye biliyorum oyle yaziyodu bn arastirdigimda.Rabbim dualarini kabul etsin insaAllah olur evladin...
son 1 tane kaldı canım ya ben de araştırdım öyle de varmış ama bu şekilde de yapılıyormuş niyetimiz belli Allah kabul eder inşallah günahsız ağızdan yapılan dua kabul olurmuş günahsız ağız da kişinin kendinden başkasının yaptığı duaymış rabbim kabul eder inşallah

meraba bayanlar 4 yıllık bebeği olmayan bir anne aday adayıyım :KK43: Bu durum bu psikoloji çok zor rabbim olmayan hekese nasip etsin inşallah. Ben şuan regl dönemimde olduğumdan Meryem suresini okuyamıyorum ve ailemden çok uzağım ve açıkçası bu durumu herkese anlatamıyorum bu sebepten yakınlarımdan isteyemiyorum.Bana Meryem suresi okuyabilecek birileri elbet vardır diye açtım bu topiği.Rabbim okuyandan da okumayandan da razı olsun sizden başka yardım isteyecek kimsem de yok açıkçası.Amacım 41 kişiden Meryem suresi ve duasını toplayabilmek birini de ben kendim okuyacağım zaten.Okumak isteyen olursa bana buraya yazabilir mi ben de özelden adımı söyleyeyim tekrardan teşekkürler herkese.
Mrb benimde 4 yildir cocugum olmuyodu esim 1 ay boyunca her gun kemik suyu kaynatip icti o arada hergun karisik cerez yedi ve bence o ay hamile kaldim ben ondan oldugunu dusunuyorum tavuk kemik degil kuzu yada dana falan kasapta var sarimsakli limonlu tavsiye ediyorum insallah olut

Hayırdır kuzum çok mu sevdin de sen beni gizliden takip ediyorsun:KK68:
nedenini söyleyeceğim ama gülmek yok :KK70: Profilindeki fotoyu kendime benzettim şaçları bakışları falan ondan dikkatimi çekmişti sonra tedaviye başlamıştın ben de başlayacağım galiba ondan dikkatimi de çekmiştin :)

Mrb benimde 4 yildir cocugum olmuyodu esim 1 ay boyunca her gun kemik suyu kaynatip icti o arada hergun karisik cerez yedi ve bence o ay hamile kaldim ben ondan oldugunu dusunuyorum tavuk kemik degil kuzu yada dana falan kasapta var sarimsakli limonlu tavsiye ediyorum insallah olut
inşallah .Ne güzel rabbim tamamına erdirsin sağlıcakla.Ya doktorlar kırmızı etten uzak durun beyaz et yiyin diyor bize :KK43:

X