Uyku Problemi 48 günlük bebeğim gece uyandıktan sonra uyumuyor

berenaslan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2024
7
1
25
Merhabalar bebeğim 48 günlük. 3 gündür geceleri emmek icin uyandıktan sonra tekrar uyumuyor gözlerini açıyor. Normalde gözleri kapalı ağlar emer geri uyurdu. Napıcam bilmiyorum çok uykusuzum

Merhabalar bebeğim 48 günlük. 3 gündür geceleri emmek icin uyandıktan sonra tekrar uyumuyor gözlerini açıyor. Normalde gözleri kapalı ağlar emer geri uyurdu. Napıcam bilmiyorum çok uykusuzum
Odanın ışığı açık olmasın ben yan odayı açıyorum.
Asla konuşmayın emzirin altını değiştirin yatırım.
Desteğe ihtiyacı vardır salıyorsanız hemen salllayin uykuya nasıl geçiyor benimki kucakta geçiyor emzirip bekletiyordum kuşan bir bebekti bir de çok zordu. Kucağa alıp bekletip reflü yatağına koyuyordum yanına kafamı koyup pis pis diyordum.

Maalesef tamamen uyanıyor bizim kız 1 saattir sallıyorum uyumuyor fal tası gibi açmıs gözünü etrafa bakıyor. Atak haftası mı acaba değişiyor mu bilmiyorum

Emzirdim mama verdim altını değiştirdim piş pişledim kucağıma aldım dolaştırdım tekrar emzirdim ortam karanlık tam dalacak geri uyanıyor

Ah beren 21 günlük ana olarak sana selam olsun 00.00 da emzirmeye kaldırdım inan iki dk önde uyudu suyumu yeni içiyorum
İşte tamamen uyanıyolar aslında, uykuya dalmak için zorlamak yerine yormamız gerek onları normalde ama işte gece uykusu bu kalkıp evde oyun mu
Doktorumuz gece gündüzü siz öğreteceksiniz dedi gece asla goygoy yok her yer karanlık konuşmak yok ama yok yani çocuk uyuyamıyor gözlerini görsen yine şişti
bizim anlamıştı sanırım ama bu 3 gündür başka bir bebek oldu

Maalesef tamamen uyanıyor bizim kız 1 saattir sallıyorum uyumuyor fal tası gibi açmıs gözünü etrafa bakıyor. Atak haftası mı acaba değişiyor mu bilmiyorum
Bu arada evet atak haftası olabilir igrenc bir süreç ama bitecek ben ilk atakta o kadar zorlanmıştım ki ağlamıştım resmen günlerce.
Kaç haftalık doğdu mesela 38
40 a tamamlayıp hesaplıyorsunuz onu

Yatmadan duş aldırın çok kalın giydirmeyin sizde duş alın süt kanalları için de iyi gelir.
Kafein almayın 6 dan sonra

Çok teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…