45 gunluk kızım gunduz gece uyumuyor acil yardım!!!

İnanın öyle doktor dedi diye herşeye inanan biri değilim.neleri nasıl araştırdığım hakkında hiçbir fikriniz yok. Asıl siz eltim verdi, komşum yaptı birşey olmadı cahilliginden kurtulun. Çevrenizde kullanan kişiye birsey olmamasi mi teziniz?

Ihlamur da gaza cok iyi geliyor. Birde sekerli serbet ilik olarak cok gecmis olsun insallah evladiniz rahata kavusur. Allah yardmciniz olsun.

Doğal olana güveniyorum, onuda bu yüzyılda
Karamalama kampanyaları başlayacak, ilaç şirketleri ayakta kalmaları için

Doğal olana güveniyorum, onuda bu yüzyılda
Karamalama kampanyaları başlayacak, ilaç şirketleri ayakta kalmaları için
Doğal olması tamamen zararsız olduğu anlamına mı geliyor? Ayrıca benim hangi yorumumdan elma yağı yerine ilaç kullanin anlami çıkardıniz merak ettim, zira daha konu sahibine de gaz için verilen damlalar daha da olumsuz etkiliyor yazdım. 1,5 aylık bebegin bağırsakları gelişmediği için gaz sorunu normaldir. Elma yağı tehlikelidir tekrar ediyorum.

Birde bebeğin doğduğu an itibaren gazsız olması için bir çay kaşığı nar suyu içirilirse, gaz olayı olmazmış, bir hemşireden duydum

Alerjisi var mı araştırın. Daha doğrusu neye alerjisi var onu araştırın. Alerjisi olmayan bebek yok gibi artık. İlk aylarda ilk bakılması gereken süt alerjisi. Süt ürünlerini tamamen kesip kendiniz test edebilirsiniz alerji var mı yok mu.

Birde özel mamalar varmış gaz yapmayan eczanede onu bir araştırın

Merhaba canım , benim kızımda aynı seninki gibi huzursuz çok , bende kilo alamadı dediği için mamaya başladım vs çocuğum çıldırıyordu ağlamaktan hatta katılıyordu acile gitmişliğimizde var . Sonra süt alerjisi olduğunu öğrendim kaç doktor gezdim bir sürü ilaç formül mamalar verdi reflüsüde var ama yok çare bulamıyorum deliriyor çocuğum ağlamaktan son 1 haftadır kendi irademle mamayıda ilaçlarıda kestim biogia diye bir probiotik var çok faydalı sadece onu veriyorum sık sık emziriyorum ve ben zaten katı bir diyetteyim sütümden ona alerjenik besin geçmesin diye ek olarak rezene çayı içiyorum bir kaç çay kaşıpı günde en fazla 4 kaşığı kızıma veriyorum ayaklarınıda acı elma yağıyla ovuyorum hergün yıkıyorum sıcak tutuyorum masaj yapıyorum 3 gündür en azından gündüzleri çok daha sakin uykuya geçiyor geceleri yine uyumadan huysuz ama zamanl geçeceği için umutluyum 2 ayımız bitti 4 aya kadar geçer diyor herkes inşallah seninde geçer canım

15 aylık oğlum var ilk 6 ay gece gündüz ayağımda salladım. Onun dışında asla susmadı. Gaz sancısını 24 saat çektik. Kolik saatlerimiz akşam sekiz gece 2 arasıydı ve o saatlerde sallamakta fayda etmiyordu. Bir eşim bi ben kucağımızda susturmaya çalışa çalışa bitap düşüyorduk. Ne zor günlerdi uykusuzluktan zombiye dönmüştüm konuşulanları algılayamıyordum bile. Altı aydan bir yaşa kadar ufak ufak hafifledi ama şimdi de anne düşkünlüğü arttı hangi odaya gitsem peşimden ağlayarak geliyor. Sürekli kucak istiyor. Babası dahil hiç kimseyle avunmuyor. 15 aydır günü kurtarma çabasındayım. Büyüyünce geçecek diye diye avutuyorum kendimi. Velhasıl hiçbir damla, çay, ilaç fayda etmiyor. O gazı o koliği eğer varsa yapısal eziyetlerini çekiyorsunuz. Tek çare sabır...

Kolikse gazdan uyumuyordur
Çok normal
Bizim gazımız 8. Ayda bitti
3 ayda falan bitmiyor

Bebeğimin gaz sancıları 8 ayda geçti
3 ayda geçmiyor

Benim doktorun tahini yasakladi gaz yapiyor diye.. cikolatada ayni sekilde haberiniz olsun. Aci elma yaginida baya bi seyreltip kullanmaniz lazim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…