4444 salatü Tefriciye dilek ve istek için 🌺

Güncel listemiz

@burcusami

Saliha40 Saliha40

Saliha40 Saliha40 anne

@mavikelebek34

Nefes0858 Nefes0858

Umut_2019 Umut_2019

@Mucizem43

flamel flamel

Kibariyenin Annesi Kibariyenin Annesi

@Denizdeniz14

@Bencebuarkadas

@HejaR12

@gulcihan-a

agustos72 agustos72

@ohbb-kaplan

@Mabellee

@sepulik

@Astor

@Vavin

F Flower__

M Morlale8

Kızlar Tefriciye başlatıyorum bu akşam baya geç kaldı kusura bakmayın nolur çok yoğundum pek bakamadım hakkınızı helal edin günlük kişi başı 221 dua sahibi kendine 245 okuyacak toplam bi kişiye 4444 defa okunmuş olacak akşam detaylı şekilde paylaşacam listeyi bence makul bi sayı 221 rahat okunur akşam ilk arkadaşla başlıyacaz inşallah ❤️
ben okurum mutlaka yalnız akşam veya yarın sabah tekrar hatırlatırsanız yazarsanız güzel olur teşekkürler :KK200:

Güncel listemiz

@burcusami

Saliha40 Saliha40

Saliha40 Saliha40 anne

@mavikelebek34

Nefes0858 Nefes0858

Umut_2019 Umut_2019

@Mucizem43

flamel flamel

@Denizdeniz14

@Bencebuarkadas

@HejaR12

@gulcihan-a

agustos72 agustos72

@ohbb-kaplan

@Mabellee

@sepulik

@Astor

@Vavin

F Flower__

M Morlale8

Kızlar Tefriciye başlatıyorum bu akşam baya geç kaldı kusura bakmayın nolur çok yoğundum pek bakamadım hakkınızı helal edin günlük kişi başı 221 dua sahibi kendine 245 okuyacak toplam bi kişiye 4444 defa okunmuş olacak akşam detaylı şekilde paylaşacam listeyi bence makul bi sayı 221 rahat okunur akşam ilk arkadaşla başlıyacaz inşallah ❤️
Ben katılamicm kendime okuyorum tefriciyeyi

Güncel listemiz

@burcusami

Saliha40 Saliha40

Saliha40 Saliha40 anne

@mavikelebek34

Nefes0858 Nefes0858

Umut_2019 Umut_2019

@Mucizem43

flamel flamel

@Denizdeniz14

@Bencebuarkadas

@HejaR12

@gulcihan-a

agustos72 agustos72

@ohbb-kaplan

@Mabellee

@sepulik

@Astor

@Vavin

F Flower__

M Morlale8

Merhaba. Ben ismimi cok önceden yazdırmıştım ama katılamayacağım malesef. Hakkınızı helal edin. Allah niyetlerinizi kabul etsin insallah 🌸

Evet canım bir kişiye okunacak M Morlale8 açıklama yapar listeyi tamamlasın günlük 221 okursun Allahın izniyle sende faydalan istedim
Kuzum çıkan kişiler oluyor yarın kadar bekliyecem olmadı yarın başlıyacaz listeye yinede çok düşmez kişi başı 10 tane falan fazla okuruz yine çıkmak isteyenler bildirir ona göre hareket edeceğim yarın😍

Kuzum çıkan kişiler oluyor yarın kadar bekliyecem olmadı yarın başlıyacaz listeye yinede çok düşmez kişi başı 10 tane falan fazla okuruz yine çıkmak isteyenler bildirir ona göre hareket edeceğim yarın😍
Tamam canım Allah razı olsun

X