4444 salatü Tefriciye dilek ve istek için 🌺

merhaba ben burda yeniyim bende Selati Tefriciye okumaya başladım fakat yetiştiremeyeceğimi düşünüyorum bana yardım eder misiniz okuyabilenler yazar mı lütfen ..

Canım bu defa katilamayacagim günlük okuduğum tesbih ve kuran var haber verdiğin için Allah razı olsun inşallah başka sefere 😍
merhaba ben burda yeniyim bende Selati Tefriciye okumaya başladım fakat yetiştiremeyeceğimi düşünüyorum bana yardım eder misiniz okuyabilenler yazar mı lütfen ..

Ben de katilabilir miyim ? Kac gunde okunacak ne kadar okunacak. 3 gun sonra baslayabilirim okumaya.

Kızlar merhaba bebek niyetine Selati Tefriciye topluyorum çekmek ister misiniz 1 hafta içinde bitirmeyi planlıyorum pazartesi günü başlayıp haftaya pazartesiye kadar bitirmek istiyorum 50 100 ne olursa Allah razı olsun hepinizden Rabbim gönlünüzden geçeni nasip etsin benim gibi anneyi olmayı bekleyen herkeze nasip etsin Rabbim annelik duygusunu tatmayı inşallah konu da açmıştım buraya yazmak istedim teşekkür ederim M Morlale8 🎈

Salatı tefriciyeyi kendin okuman daha makbul.
Duanın amacı bu zaten. Çok müşkül durumdaysan o 4444 taneye ztn kendın ulasabılirsin her türlü.
grup halınde okunmasını ayrı tutuyorum cunku sırasıyla herkes birbirine okuyor hak geçmeyecek şekılde.

Salatı tefriciyeyi kendin okuman daha makbul.
Duanın amacı bu zaten. Çok müşkül durumdaysan o 4444 taneye ztn kendın ulasabılirsin her türlü.

grup halınde okunmasını ayrı tutuyorum cunku sırasıyla herkes birbirine okuyor hak geçmeyecek şekılde.
BENDE KATILMAK İSTİYORUM SIRAYLA BENDE OKUYABİLİRİM. AMA ŞUAN GERÇEKTEN ZOR DURUMDAYI O YÜZDEN OKUYUP HEMEN TAMAMLAMAK İSTİYORUM.

X