4444 salatü Tefriciye dilek ve istek için 🌺

İsterim ama yalnız o duayı bilmiyorum😢
Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

Bak bakalım canım okuyabileceksen ekliyeyim günlük 200 civarı okunacak kişi başı 🤗

M Morlale8 canım bu defa katılamayacağım. Düzenli olarak okuduğum dualar var o yüzden yetiştiremeyebilirim sayı olarak yani. İnşallah bir dahakine diyelim 🥰🤗

M Morlale8 cnm ben katılamayacağım ama arkadasim katılmak istiyor takibini ben yapacağım sorun olmaz
Sevinçli arkadaşı canan diye eklersen sevinirim

Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

Bak bakalım canım okuyabileceksen ekliyeyim günlük 200 civarı okunacak kişi başı 🤗
Çok fazla 200 ama ben katilamiyacagim

X