4444 salatü Tefriciye dilek ve istek için 🌺

burcusami burcusami NİYETİNE

burcusami burcusami duası

Rabbim sen bizim bilerek bilmeyerek isledigimiz günahlarımızı affeyle, rizana uygun yasamayi nasip eyle.. Canım kizim elifimle cennette kavuşmayı nasip eyle, oğlum omerimle sağlıkla kavuşup sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlat olmasını nasip eyle,isteyen herkese sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlatlar nasip eyle.. Hasta kullarina sifa, dertlilere deva, borclulara edalar nasip eyle.. Evimize huzur bereket sağlık nasip eyle.. Olmuslerimize rahmetinle muamele eyle.. Sen bizim dualarımızı kabul eyle Rabbım..

BİLDİRİMLER SAAT 21.30 A KADAR TAMAMLANMIS OLSUN LÜTFENN

NE BİR EKSIK NE BİR FAZLA OKUMAMAYA GAYRET EDIN LÜTFEN

KENDİ DUANIZ GİBİ SAMIMI VE ICTEN SEKILDE DUA EDIN OKUYUN KIZLAR 🤲

ADETLİ İKEN OKUNABILIR AMA NORMAL ZAMANDA ABDESTLİ OKUMAKTA FAYDA VAR MÜMKÜNSE KIBLEYE DONUK SEKILDE OKUYUN BULUNDUĞUNUZ ORTAM, KIYAFETLERİNİZ TEMIZ OLMASINA DIKKAT EDIN ❤️

BASTA EUZUBESMELE YETERLİ OLACAKTIR DİLEYEN HER DEFASINDA BESMELE CEKEBILIR

4444 salat-ı tefriciye Duası...

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.

Anlamı:
"Allâh’ım, kendisi hürmetine düğümler çözülen, gamlar-kederler açılan, ihtiyaçlar giderilen, isteklere, hüsn-ü hâtimelere güzel âkibetlere nâil olunan, kerem (cömertlik) sahibi yüzü-suyu hürmetine bulutların sulandığı, Efendimiz Muhammed Mustafa (s.a.v.)’e ve onun âl ve ashâbına; her bakış ve her nefeste ve zâtinca mâlum olanların sayısınca, kâmil bir rahmet ve tam bir selâmet ihsan eyle."
{{{{{{{{{{{{{{{{ ÖNEMLİ}}}}}}}}}}}}}}}}}

Tefriciye’ye niyet nasıl yapılır?

İlk önce niyet ederek 2 rekat namaz kılınır. Namaz bitip selam verince 100 defa "Estağfirullahelaziyme ve Etubüileyh" diyerek tövbe ve istigfar edilir. Sonra Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim."İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima.“
ayeti okunur ve Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlanır.

Niyet kısmını sadece sırası gelen kişi yapacak

1 =) KİŞİ BASI 285 TANE
DUA SAHİBİ KENDİNE 169 TANE OKUYACAK 2 günde 1 kişiye okumuş olacağız yani 285 taneyi 2 günde bitireceğiz

2 =) BİLDİRİMLER AKSAM SAAT 21.30 A KADAR BITMIS OLACAK VE SIRA DİĞER KISIYE GECECEK..
SIRASI GELEN ARKADASA BEN OZEL MESAJ ATIP DUASINI ALACAĞIM..

👉 burcusami burcusami
Saliha40 Saliha40
Saliha40 Saliha40 anne
mavikelebek34 mavikelebek34
Nefes0858 Nefes0858
Umut_2019 Umut_2019
Kibariyenin Annesi Kibariyenin Annesi
Boncobo Boncobo
HejaR12 HejaR12
ohbb ohbb
M MaviMabellee
V Vavin
Aymina Aymina
Aktif Lora Aktif Lora
D Denizdeniz14
yildizsavascisi yildizsavascisi

Kızlar liste değişti bi arkadaşıda ekledim listeye kişi başı 285 dua sahibi kendine 169 okuyacak

bildirim günü 01.12.2021 Çarşamba saat 21.30 bu güne kadar bitirmiş olalım lütfen kızlar 😊💐

Çekemeyen eksi olan falan olursa bana söylesin hal ederim. Ins. Hayırlı olsun bn burada okuduğumuz tefricenin kabulunu gördüm ins bu niyetiminde kabulünü görürüm .

Lale sende gir .
Kuzum çok yoğunum inanırmısın yoksa bende istiyordum ama sizde mağdur olmayın diye paylaştım aceleye çok uzun kaldı bu gurup inşallah bir dahakine okuruz hep birlikte sizlerde dualarınızda beni unutmayın arada bana yeter rabbim hepinizin niyetini kabul etsin inşallah 🤲💓

Canimm ben bu ay ki listede olmayayım kendi evimde değilim pek düzenli değil günlerim akraba ziyaretleri falan inşallah bir sonrakinde gelirim kendi evime geçip rahat olunca 🥰

Canımm beni de siler misin, şimdilik olmayayım bir süre ayrı kalacağım hatim grubum var cüzleri okuyayım, birde ayrıca kendimm hatim yapıyorum Rabbim niyetlerimizi kabul eylesin, her birimizin gönlüne ferahlık evlerimize huzur bereket sağlık versin 🤲🤲🤲

burcusami burcusami
Saliha40 Saliha40
Saliha40 Saliha40 anne
mavikelebek34 mavikelebek34
Nefes0858 Nefes0858
Umut_2019 Umut_2019
Kibariyenin Annesi Kibariyenin Annesi
Boncobo Boncobo
M MaviMabellee
V Vavin
Aymina Aymina
Aktif Lora Aktif Lora
D Denizdeniz14

Kızlar çıkan arkadaşlar oldu keşke listeyi paylaşmadan önce çıksalardi ama yapacak birşey yok malasef sayımız değişti yine

Kişi başı 340

dua sahibi 364

okuyacak

Yetiştiremediginiz yerde saliş size yardımcı olacaktır 😘

eski listeye bakmayin
Sayımız bayağı azalmış olsun Rabbim niyetlerimizi kabul etsin inşallah birbirimize destek olup bitiririz Allahın izniyle🤲 M Morlale8 bacım sende katilsaydin destek olurduk sana

X