4444 salatı tefrıcıye dusasında sızleri dehahıl ettıgım yolda bana yardım edermısnız

mon_amour

Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2013
363
3
34
Kızlar benım gıbı bebegı olmayan arkasalrımıda duama dahıl ederek salatı tefrıcıye duasına basladım bu yolda bana yardım etmek ıstermısınız bır dılegım var anne olmak ve ısteyen butun arkadasların hayırlısıyla hamıle olmasıdır

4444 salat-ı tefriciye Duası...

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.

1- Başlamadan önce 21 defa “estağfurullâh el azîm ve etûbu ileyh” denilmelidir.
2- Bir defa “euzu besmele” çekilip kimin adina okunacaksa ona niyet edilip okumaya başlanmalıdır..

RAbbim hayırlısıyla anne olmayı nasip etsin ...ben başlangıç olarak 40 tane okudum...inşallah diğer arkadaşlarda duyarlı olurda biran önce bitirirsin...

Ben anne adayı falan deglim daha ama sizin içn okurum 500 tane:)

Son düzenleme:
İlk okumadan besmele okunduktan sonra , tekrar okunmayacak mı? Anlamadım ben.

500 okuyamycam ben 100 okudm okursam yine yazarm allah dualarnzı kabul etsn hayrlsyla alın bebeklernzi kucagnza

canım 120 tane okudum....Rabbim evlat hasreti çeken herkese ,evlat sahibi olmayı nasip etsin...

ALLAH sana ve isteyen herkese nasip etsin. inşallah en kısa zamanda bebişini alırsın kucağına.....ben 100 tane okuycam

Hepinizden tek tek özür dılıyorum ve hepınızden allah bınlerce kes razı olsun ben umudu ksmısdım dedım kımse bana yardım edmeyecek cok sukur. Tesbıhatı bıtırdum allah kabul eder ınsallah ve hepımıze faydası olurda hepimiz hamıleyız dıe yazarız. ......

bitirdiğine çok sevindim....hayırlı haberlerini bekliyoruz....

insalllahhhhh cnmmmm insallah hayirlisiyla kismet ama bu ay olmassa cok uzulmeyecegim her ay gibi cunku eger gelirse cuhacicegi yagiyla klomene baslayacagim allah izin verirse ....
senin durumun nasil bebek felan varmi istiyormuusn yada kac yillik evlisin cok soru mu olddu cnmmmm :26:

100 tane okudum . Allah kabul etsin.

Benim okuduklarım senin hacet sayının haricinde , sana ve isteyen herkese hayırlı , sağlıklı bebiş kısmet olması için , bağımsız okuduğum olsun.

Son düzenleme:

13 yıllık evliyim 8yaşında bir kızım var....önceden çalışıyordum...şuan çalışmıyorum...müsait oldukça insanlara yardım ediyorum..dua okumak bana iç huzur veriyor....kardeşim bebek sahibi olmaya çalışıyor ..Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin..

100 tane okudum . Allah kabul etsin.

Benim okuduklarım senin hacet sayının haricinde , sana ve isteyen herkese hayırlı , sağlıklı bebiş kısmet olması için , bağımsız okuduğum olsun.

rabbim binlerce kez razi olsun ve duani hepimiz icin kabul eylesinnnn hayirli ve saglikli evlatlar nasip eylesin cumle isteyenlere....

allah razi olsun ettiginiz dualar zaten size sevap olarak dondugu icin bi nevi kendinize dua etmis gibi oluyorsunuz rabbim mukaftinida verir insallah umarim kardesinede bna da ve buttuuunnnn bebek isteyenlerede hayirli saglikli bebekler nasip eylerrrr insalllahhhh

Her ezan okunduğunda'' Rabbim bebek isteyenlere nasip et '' diye dua ediyorum.....Rabbim tez zamanda nasip etsin....AMİNNNNN....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…