4444 Salat-ı Tefriciye(listeli)

Bidaha öyle yapayım cnm
Benim dedigim zikirmatik hem led ışıklı hem her 100. de ötüyor. Bakmasam da kaçmıyor :) Sanırım diger arkadasta o yuzden sasiriyorum demisti.

Eklentiler

• 20200603_085313.jpg
    67,1 KB · Görüntüleme: 37
  • 20200603_085259.jpg
    63,8 KB · Görüntüleme: 36
Bana tesbihle okumak daha kolay geliyor. Tek sıkıntım bazen diğer grupta sanıp 101 geçtikten sonra okumaya devam etmek, şimdi başlamadan kendime not alıyorum 101 oku diye hep önümde duruyor

Aaa süpermiş cnm nerden aldın bendeki ışıksız ötmesiz düz
Canım bendeki de oyle bi kac tane var. Bu hac malzemeleri falan satan yerlerde dini kitap vs satilan yerlerde oluyor. Düzü 3 tl bunlar 7 tl mi 8 tl mi neydi. Her 100. de otmesi cok guzel oluyor. Insallah bulursunuz sizlerde @newplanet :)

Canım bendeki de oyle bi kac tane var. Bu hac malzemeleri falan satan yerlerde dini kitap vs satilan yerlerde oluyor. Düzü 3 tl bunlar 7 tl mi 8 tl mi neydi. Her 100. de otmesi cok guzel oluyor. Insallah bulursun sende
Çok iyiymiş canııımmm burada Hacı Bayram var tabii bulurum

Canım bendeki de oyle bi kac tane var. Bu hac malzemeleri falan satan yerlerde dini kitap vs satilan yerlerde oluyor. Düzü 3 tl bunlar 7 tl mi 8 tl mi neydi. Her 100. de otmesi cok guzel oluyor. Insallah bulursunuz sizlerde @newplanet :)
Evet cnm trendyolda var buldum ama 18 TL yazmışlar belki daha indirime girer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…