4444 Salat-ı Tefriciye(listeli)

Kimse kimseyi özelden taciz etmesin! Kurallara uymayan çıksın baştan. Zamanın yoksa böyle uzun soluklu bir okumaya girme canım🤷🏻‍♀️ sorun çıkartan 43 kişinin vebalini alır. Burada evlat acısı yaşamış var, evlat hasretiyle yıllardır bekleyen var, işsiz var vs herkesin yarası var. Yaralı insanların ahını aldıktan sonra da ne okursanız okuyun sırtınız yerden kalkmaz.Beğenmeyen başlamadan ayrılsın lütfen.
Noldu canoo

Şimdilik yok bir şey canım:KK19:
Tepki görür muyum bilmem ama 😏 şimdi ben ya Fettah hatminde bir iki kez geriden geldim. Bazı sebeplerden dolayı anında bitirmeyebiliyorum. Bu sorun olur mu acaba😔 biraz yavaşim da... Şimdi durup dururken o gün bitiremeyeyip birinin günahını almak istemem. Ha eğer geriden gelmek sorun olmazsa yani o gün herkesle bitiremedigimi sonrada tamamlasam sorun olmayacaksa o zaman sıkıntı olmaz

Canım yarın duasını paylaşacağım adını isterse verecek. Hayır kendine okuma diye bir şey yok.
2. Kişi 2. Gün paylaşacak ve ona okunacak
3. Kişi 3. Gün paylaşacak ve ona okunacak
4.
5
.. böyle gidecek.
Herkes günlük 101 tane okuyacak.
Ama 44 kişiyiz 44 kişi günde 101 okuyunca 4444 oluyor bir kişi okumazsa o 4444 tamamlanıyor ki. Yanlış mı

Tepki görür muyum bilmem ama 😏 şimdi ben ya Fettah hatminde bir iki kez geriden geldim. Bazı sebeplerden dolayı anında bitirmeyebiliyorum. Bu sorun olur mu acaba😔 biraz yavaşim da...
😅😅 canım neden tepki göreceksin, bu normal bir soru😊 günlük tamamlamak gerek 101'i gece 22.00 deniz bitişe. Yarım saat 1 saat gecikebilir de zaten bitirirsin çok sıkışan destek istesin 😉

😅😅 canım neden tepki göreceksin, bu normal bir soru😊 günlük tamamlamak gerek 101'i gece 22.00 deniz bitişe. Yarım saat 1 saat gecikebilir de zaten bitirirsin çok sıkışan destek istesin 😉
Ne bileyim cahilce salak salak soru sormuş olmak istemedim:) 😅 teşekkür ederim 🙏 her gün bir kişi için okuyacağız değil mi bunu da doğru anladım 😁

Ne bileyim cahilce salak salak soru sormuş olmak istemedim:) 😅 teşekkür ederim 🙏 her gün bir kişi için okuyacağız değil mi bunu da doğru anladım 😁
Estafurullah 😊😊 evet her gün 1 kişi. Başlayınca çok kolay hemen çözülecek olay

Ama 44 kişiyiz 44 kişi günde 101 okuyunca 4444 oluyor bir kişi okumazsa o 4444 tamamlanıyor ki. Yanlış mı
Yarın telasememuresi telasememuresi namazını kılıp duasını edecek. Sonra listedeki herkes telase dâhil 101 tane okuyacak.
44×101=4444

X