4444 salât-ı Tefriciye listeli okuma

Arkadaş çıkacaksa onun yerine girebilirim kendime okuyordum zaten ilk sırda kı arkadaşının niyetine verebilirm Allah ım şifa ihsan eylesin ablasına ve tüm hastalara
Ben iki defa girmiştim liste bozulmasın, benim diğer yerime sizi yazalım, 22. Kişi sizsiniz diğer arkadaşlar birer sıra öne kaydı hoş geldiniz

Ben 30 tane okudum şimdiye kadar dün buraya girme fırsatım olmadı şimdi gördüm başladığımızı akşama kadar 202 yetiştirebilirim umarım. Bir ezberlesem gerisi çok kolay olacak hemen ezberlerim inşallah

Niyetine okudum Allah kabul etsin Şafii adı ile tez vakitte inşallah şifalar versin

Ayy ben yeni gordum maalesef mesajlari dunden beri
Aksam biraz yogun olacağım suan ezberimde de yok 22 ye kadar bitiremeyebilirim nasil yapsak?
Bugune mahsus bitirince bildirsem olur mu daha sonra ?

202 tane okudum Rabbim şifalar versin inşallah Var bir dilegimiz
Allah razı olsun canım benim
Var bir dilegimiz kaç tane okuyoruz canim? Saat kaça kadar okuyoruz ve regl iken okuyabiliyor muyuz
202 tane bu gece 22.00' a kadar canım
Var bir dilegimiz okudum canım. Rabbim kabul etsin, Rabbim duanı en güzel şekilde gerçekleştirsin (amin)
Niyetine okudum Allah kabul etsin Şafii adı ile tez vakitte inşallah şifalar versin
Ayy ben yeni gordum maalesef mesajlari dunden beri
Aksam biraz yogun olacağım suan ezberimde de yok 22 ye kadar bitiremeyebilirim nasil yapsak?
Bugune mahsus bitirince bildirsem olur mu daha sonra ?
Bitirince haber ver o halde ama diğer arkadaşın da hakkına girmeyelim gün geçirip canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…