4444 salat - ı tefriciye benim için okuyabilirmisiniz

else03

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2014
944
103
Kızlar çok zor zamanlar geçiriyorum dün gecede rüyamda kardeşim bana bakara süresini oku dedi kulagıma ama anlamını bilmiyorum sabah kalktım bu dua geldi aklıma bir duam dilegim var lütfen benim için okurmusunuz

Camım tefriciye okunan aktif konular var oralara yaz ıstersen bır ıkı kısınıjn bıtirmesı zor olur cunku

Camım tefriciye okunan aktif konular var oralara yaz ıstersen bır ıkı kısınıjn bıtirmesı zor olur cunku
Tamam yazarımda canım bir sorum olacak ben bu duaya başladım ve namaz kılındıgı bilmiyodum iki rekat bittiginde kılsam olurmu? Gerçi şuan çok okumadım 70 tane okudum

Tamam yazarımda canım bir sorum olacak ben bu duaya başladım ve namaz kılındıgı bilmiyodum iki rekat bittiginde kılsam olurmu? Gerçi şuan çok okumadım 70 tane okudum
Ayy keske bilsem ama bilmiyorum kı canım sayfada daha bilgili kişiler var konulara bır göz at aktif bir konuya yaz sor ıstersen ben bılemedım sımdı yanlıs da yonlendırmeyeyım senı

Ayy keske bilsem ama bilmiyorum kı canım sayfada daha bilgili kişiler var konulara bır göz at aktif bir konuya yaz sor ıstersen ben bılemedım sımdı yanlıs da yonlendırmeyeyım senı
Tamam canım ögrendim ben ilgin için teşekkür ederimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…