4444 DUA

zuzum87

AŞK
Kayıtlı Üye
11 Mart 2016
782
1.070
37
Arkadaşlar ben dün dileğim için 4444 duasını yapmaya karar vewrdim benim için okumak isteyen varsa yada bana destek olup 1 tane bile okuyan olursa lütfen yazabilir minekadar hızlı bitirirsem okadar cabuk oluırmuş.Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden hakkınızı helal edin

Salatı Tefriciyye Türkçe okunuşu: Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma'lûmin lek

Ozelden veya buradan adinizi yazarsaniz adinizla niyetleneyim Allahin izniyle.

20 tane okudum sizin icin Rabbim gönlünüzden gecenleri hayirlisiyla naaib etsin insaAllah

sitede okadar cok kişi olmasına ramen iki kişimi duyarlı cıkan
Canim tum arkadaslarin okumalari oluyor genelde toplu okumalar yapildigi icin tek dua isteklerine bakmamistir arkadaslar.istersen hayirli evlat sahibi olmak isteyenler diye bolum var dualasiyorlar oraya katilabilirsin burda gorenler okur canim

Dileğiniz gerçekleşti mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…