41 Meryem suresi

Canım bu iş burda karışacak gibi takibi çok iyi yapılması gerekiyor bence farklı bir grup ayarlasak nebilim özel mesajla numarasını versin okumak isteyenler watsapta grup ayarlıyalım bunu burda takip etmek zor.

Canım bu iş burda karışacak gibi takibi çok iyi yapılması gerekiyor bence farklı bir grup ayarlasak nebilim özel mesajla numarasını versin okumak isteyenler watsapta grup ayarlıyalım bunu burda takip etmek zor.
Boşver canımm benim kısmet olduktan sora iki kişi de olsak okucam ben hiç sorun değil sağlık olsun kimin kısmetinde varsa olur ben dahil yeni konumla devam edicem

Canım sana mahcup oldum ama 19 kişi olunca birden okuruz die düşündüm ama üzülme bu hafta senin için okunacak Allah’ın izniyle
Estağfurullah Canım ne demek allah razı olsun bitiririz merak etme bende okuyacağım arkadaşımda 2 tane okur bende şimdilik 2 okurum 4 etti bile rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…