41 Meryem suresi

Merhaba kizlar
Ben hep sizlerden aldigim dualarla herseye basladim bana cok iyi geldiniz Allahim bana sizin dua etmenizi nasip etti sukur ve bu tup bebek surecinde sukurler olsun hersey bekledigimden iyi gitti artik sona geldik Aralik basinda transferim olacak kasim ortasi gibi istanbula gidecegim sizlerden meryem suresini okumanizi isyiyorum benden dualaribizi eksik etmeyin bunu bitirip salati tefriciye ye gececegim :) Allah hepinizden razi olsun
Rabbim yar ve yardimcin olsun canim 1 tane aldim kac kaldi ama bilmiyorum

Merhaba kizlar
Ben hep sizlerden aldigim dualarla herseye basladim bana cok iyi geldiniz Allahim bana sizin dua etmenizi nasip etti sukur ve bu tup bebek surecinde sukurler olsun hersey bekledigimden iyi gitti artik sona geldik Aralik basinda transferim olacak kasim ortasi gibi istanbula gidecegim sizlerden meryem suresini okumanizi isyiyorum benden dualaribizi eksik etmeyin bunu bitirip salati tefriciye ye gececegim :) Allah hepinizden razi olsun
Rabbim yar ve yardimcin olsun canim 1 tane aldim kac kaldi ama bilmiyorum

Ben bir alırım ama acil değilse önümüzdeki hafta çarşambadan sonra anca okuyabilirim kardeşim askere gidecek salı gecesi o güne kadar doluyum ev işini bile bıraktım bulaşıklar duruyor ben disarlarda

Niçin herkes 1 okuyabilir ben 5 tane okumak istiyorum :/ niyetine bağlı 41 ayrı kişiye mı okutucam dedi 41 Meryem suresi mı okutucam dedi basbelasiyim basbelasiyim
Oyy benim dua okumak icin ugrasan yuregi guzel arkadasim sen 1 oku ben seni salati tefriceye alacagim olurmu her kesten 1 alalim diyorum

X