41 hamileden Yasin dusu için yardım....

35_oz

Allahım Ol De ve Olsun
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2011
1.394
300
4.tüp bebek tedavime başlıcam hanımlar hamilelerin duası kabul olurmuş, içinizden gelirse benim için 1adet Yasin okurmusunuz, adım Özlem,

Hamile değilim ama isterseniz size bitane okurum Allah kolaylık versin
inşallah bu sefer tutar ve evlafınızla yıvanız şenlenir.
Allahım her isteyene hayırlı e evlatlat nasip etsin

Bende senin için pazartesi yada salı 1 adet okurum haber veririm. Rabbim gönlüne göre versin

Bende senin için pazartesi yada salı 1 adet okurum haber veririm. Rabbim gönlüne göre versin
Çok teşekkür ederim , sağol, Allah kabul etsin inşallah, sende Sağlıkla kucağına alırsın bebegini inşallah

Sevgili hamile arkadaşlarım bende sağlıklı bir gebelik sonrası evladımı kucağıma almak istiyorum.birkaç güne tüp bebek tedavisine başlayacağım.sizden ricam ismim esra,esranın niyetine diyip bir tane ayetel kürsi okurmusunuz?okuyan yazsın ne olur şimdiden teşekkür ederim.

Aynı şekilde arkdşım için gülşah niyetine diye okursanız duacınız oluruz.sevgiler

2adet okudum.

arkadaşlar bebegimizin olmasin icin niyetlenip benim için de yaşını şerif okurmusunuz ismim Burcu. Geçen ay Tüp bebek deneyimim oldu ama tutunamadı bi kaç ay doktor serbest bıraktı. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın isteyen herkese sağlıklı sıhhatle evlat nasip etsin. Çok zor süreçlermiş bunlar yaşamadan kimse bilemez. Dualarınızı eksik etmeyin. Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…