41 hamıle ve duaları..

didemali2

Cennet Kokulumm
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2014
124
12
34
s.a öncelıkle 4 aydır denıyoruz bebıs ıcın pkoluyum ve tedavı göruyorum arastırmalar sonucu 41 hamıleden 1 ayetel kürsi ve 1 fatıha okumanızı rıca edıyorum eger hamıleler yazımı göruyorsa benım ıcın ve tum ısteyenler ıcın okurmusunuz?

Canım hamile miyim değil miyim bilmiyorum ama okudum yine de insallah bebiş istediğin zaman sağlıkla kucağına gelir

s.a öncelıkle 4 aydır denıyoruz bebıs ıcın pkoluyum ve tedavı göruyorum arastırmalar sonucu 41 hamıleden 1 ayetel kürsi ve 1 fatıha okumanızı rıca edıyorum eger hamıleler yazımı göruyorsa benım ıcın ve tum ısteyenler ıcın okurmusunuz?

Tatlım ben de okudum allah aratmasın inşallah. Bizim komşunun gelini 8 yıldır çocuk sahibi olamıyor 40 hamileden 1 avuç pirinç topluyormuş, 40 a tamamlayınca pilav yapıp kocasıyla yiyecekmiş. Bi de selahattin tüncina duasını oku istersen (4444) allah hayırlısını versin

Bende okudum.rabbim isteyen herkese nasip etsin hayirlisiyla.

X