41 Hamile aranıyor :) Hamile kalmak isteyenlere dua ile destek olmak için...

scarfaceislove

Bir "Ela" anası...
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2013
1.096
578
34

Bayanlar, hamişler, sizin dualarınız kabul olur, hadi bize birer tane Ayet-El Kürsi okuyun

Biz de hamiş olmak istiyoruz, bize dualarınızla destek olun.

41 hamile bayandan birer tane okuyup "Allah'ım sen çocuğu olmayanlara da nasip et" demesini, hatta ismimi de zikrederek dua etmesini rica ediyorum

Okuyanların "okudum" diye yorum yapmasını da rica ediyorum, ki sayıyı bilelim diye.

Şimdiden çok teşekkürler, Allah razı olsun.

Ayetel Kursi Türkçe Okunuşu:

Allahü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm.

Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm.

Lehû mâ fis-semâvâti vemâ fil erd.

Menzellezî yeşfeu indehû illâ biiznihi.

Ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bişey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel erd.

Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm.

Canım mesajını okuyunca hemen okudum duayı. Rabbim bize nasiib etti çok şükür inşaAllah tez zamanda isteyen herkese de nasiiib etsin. Bu güzel duygu sen de en kısa zamanda tadarsın inşaAllah ve isteyen her kardeşim...

Aminn Allah razı olsun. Yeni hamilesin sanırım. İnşallah çok rahat geçer bundan sonraki kısmı da. Doğumun da rahat geçer inşallah.

Aminn Allah razı olsun. Yeni hamilesin sanırım. İnşallah çok rahat geçer bundan sonraki kısmı da. Doğumun da rahat geçer inşallah.

Âmiin canım duaların için teşekkür ederim evet yeni hamileyim 2.5 ay oldu ama 1.5 yıldır istiyorduk...İnşaAllah sen daha kısa sürede kavuşursun bebeğine

bnde okudum cnm.. Allah en kısa zamanda nasip etsn inşallah hayırlısıyla..

rabbim hayırlısıyla nasip etsin inşallah.. bende okudum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…