41.günde adet oldum..

Z E R O

MUCİZE
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2012
792
235
Hanımlar benim son adet tarihim 21 Ocaktı. ve ben 41. günde yani bugün adet oldum. Hayatımda ilk defa böyle bir gecikme yaşadım. hamile oldugumu düşündüm. Benimde akıntımda değişiklikler oldu süt gibi beyaz bir akıntı. sonra idrarımda değişik bir koku. kasıklarımda batma. ateş basması. bel ağrısı. miğde bulantısı. karnımda tıka basa yemişcesine bir şişlik. ani duygu değişiklikleri. yani kendimi artık kesin hazırlamıştım hamileyim ben diye. Hatta adet olmam gerken gun test yaptım sılık cıktı 2. çizgi. sonra kan testi negatif cıktı. bekledım. dedim 40'a kadar bekleyeyim.. olmadım ve dun doktora gıttım doktor bır sey gormedı kan testı ıstedı negatıf cıktı. doktordan geldıkten sonra pembe bır akıntı geldı ve bıttı. ben hala acaba ustune gormemı yasadım dedım :):) işte pskolejı boyle bır sey sabah kalktıgımda HASTA olmustum zaten :) yani hanımlar kısacası size edindiğim bu tecrübemden tavsiyem, insan pskolejik olarak tüm hormonlarını alt üst ediyor. düşünebliyormusunuz? :) tam 41. gun oldum nasıl bır pskolejıye gırmıssem artık. tum hamılelık bleırtılerını yasadım Adetımde tam 30 u baza alırsak 10 gun gecmıs sayıldı tum hamılelık belırtılerını yasadım yanı :KK70: ağır bir şey kaldırdıgım zaman kasıklarımda batma oluyordu. cok fazla akıntım gelıyordu :KK70:

Size tavsiyem bu işi fazla kafaya takmayın. şiddetle bunu tavsiye ediyorum. kendımı hamıle sanan ve 41.gunde adet olmus bırı olarak ..
Eğer bundan sonra yine böyle bir şey yaşarsam bu bana ders oldu.. hiç kafaya takmıyacagım sınavlarmla evımle ılgılenecegım. kendımı fazla dinlemeyecegım suram agrıyo burama agrıyo acaba hamılemıyım demeyecegım.. adetım daha 1 gun gecmısken kosa kosa test yaptırmayacagım.. yine 40 gunu bekleyecegım ama bugun 39 yarın 40 dıe saymayacagım :KK70:
41. gunde doktora gıdecegım bir tane kendıme dırek kan testi isteyecegım o kdar.. sımdıye kadar 3 tane teset yaptırdım yazık gunah degılmıydı bana ? benım gıbı aynı seylerı yasayan annelerede inşaallah benım yasadıklarım tecrube olmustu onlara özellikle yazdım ki onlarda yasamadan bır seylerı anlasınlar :

canım bende geçmişte aynı şeyleri yaşadım, kendimi tam hamile gibi gördüğüm (belirtilerden) zamanlar oldu. tam vazgeçtiğimiz anda geliyor bize bebekler gerçekten kafaya takmamak gerekiyor. inşallah sende anne olursun bigün. nefes egzersizleri yap bunu şiddetle tavsiye ediyorum. 10ay sonra bunu yaptgım ay hamile kaldım ve bugün kesemizi gördük şükürler olsun

benimde bugün tam 41.günüm

hala regl olmadım ve bu dediğin tüm belirtileri yaşıyorum

35.gün evde idrar testi yaptım tek çizgi

zaten benim regl düzensizdir hep
ama geçen ay ve önceki ay normal oldum diye seviniyodum

ama hayırlısı olsun herşeyin MEVLAM hayırlıysa nasip etsin inşallah...........

benım de 20 şubatta olmam gerekıyodu ve hala adet olmadım,olmayı belıyorum cunku eşim korundu hep hamılelık beklemıyorum..
zevk suyundan falan da hamıle kalınıyor dıyolar ama pek ınanmıyorum boyle şeylere..!
benım sat 20 ocak.bugun benım de 41.gunum..15 şubatta kahverengı akıntım oldu bı kac defa.
ertesı gun ve sımdıye kadar bıdaha gelmedı beyaz olarak devam edıyor hatta yumurta akı gıbı..
ıncır yıyorum ıkı gundur faydasını görürüm bıkacgune olurum gıbı gelıyor.
gecen ay da gecıkmelı gelmıştı,alıştım.. :))) bu durumuma yorumunuz ne olabılır acaba,prezervatıfler de gayet bılındık markadan..
korunmasız ılışkımız olmadı :KK30:,ne dıyosunuz arkadaşlar...??:44::26:

benım de 20 şubatta olmam gerekıyodu ve hala adet olmadım,olmayı belıyorum cunku eşim korundu hep hamılelık beklemıyorum..
zevk suyundan falan da hamıle kalınıyor dıyolar ama pek ınanmıyorum boyle şeylere..!
benım sat 20 ocak.bugun benım de 41.gunum..15 şubatta kahverengı akıntım oldu bı kac defa.
ertesı gun ve sımdıye kadar bıdaha gelmedı beyaz olarak devam edıyor hatta yumurta akı gıbı..
ıncır yıyorum ıkı gundur faydasını görürüm bıkacgune olurum gıbı gelıyor.
gecen ay da gecıkmelı gelmıştı,alıştım.. :))) bu durumuma yorumunuz ne olabılır acaba,prezervatıfler de gayet bılındık markadan..
korunmasız ılışkımız olmadı :KK30:,ne dıyosunuz arkadaşlar...??:44::26:

Canım benim esimde korundu. Şunu söyleyeyim eğer 1. Bosalmadan sonra prezervatif olmadan ilişkiye girip boşalmaya yakın tekrar korunma olduysa o sırada 1. Boşalma sırasında kalan bir meni zevk suyuyla 2. Ilişkide gelebilir korinmazsan tabi... Hep korunduysan yırtılma ve taşma olmadıysa bilimsel olarak imkansız gibi:))) rabbim taktir ederse onun önüne geçilmez ne yaparsan yap:))) test yaptırdınız mı? En son durumunuz nedir

benim daha 3,5 aylık kızım ve hamile miyim diye cok korkuyorum..biz de kondom ile korunuyoruz ama,adetim gecikti 4 gün ve midem bulanıyor..ne olur bişeler söyleyn hamile olabilir miyim ki????:26:

benim daha 3,5 aylık kızım ve hamile miyim diye cok korkuyorum..biz de kondom ile korunuyoruz ama,adetim gecikti 4 gün ve midem bulanıyor..ne olur bişeler söyleyn hamile olabilir miyim ki????:26:

Canım 4 günlük gecikmede mide bulantısı pek olmaz. Kesin sonuç için kan testi yaptır. Korkularından arınmış olursun. :nazar:

cuma günü test yaptım negatif çıktı idrar testi. bir de kan testi yaptırayım dedim yarın alacağız sonucu,offf yaa,stres stres stres....:KK14::KK14:

X