41 Fatiha Fazileti, Yapanlar Var Mı?

catgirlllll

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2023
77
26
Arkadaşlar öncelikle merhaba.
Bir akrabam söyledi bana da, 71 gün boyunca yapılan 41 Fatiha Suresi varmış. Ne dileğin, muradın varsa başta 2 rekat namaz kılıp, ne istiyorsan dua ve niyet edecekmişsin, 71 gün 41 defa da Fatiha suresi okuyacakmışsın.
Kuzenim hayırlı bir evlilik için bunu okudu, ondan sonra da karşısına hayırlı biri çıktı. Evlendi, şuan çok şükür çok mutlu. 🤲🏻
Yapanlar var mı? Bilgilendirirse çok sevinirim.

peki regli olduğumuz da ne yapıyoruz? kaldığımız yerden mi okuyoruz bilenler lütfen cevaplasın
ilk kez duyuyorum bende merak ettim..
kuzenim yaptı, açıkçası ilk denemem de olmasaydı bir kaç kere daha yapacaktım demişti fakat bitirdikten sonra evleneceği adam ile karşılaştı zaten🥰 bende yapacağım inşallah.
Kaldığın yerden regl olsan bile devam et. Fatiha suresi zaten regl iken de okunabiliyor.

kuzenim yaptı, açıkçası ilk denemem de olmasaydı bir kaç kere daha yapacaktım demişti fakat bitirdikten sonra evleneceği adam ile karşılaştı zaten🥰 bende yapacağım inşallah.
Kaldığın yerden regl olsan bile devam et. Fatiha suresi zaten regl iken de okunabiliyor.
yaaa çok iyi hemen başlıycam bende,teşekkür ederim sebep olduğunuz için.

yaaa çok iyi hemen başlıycam bende,teşekkür ederim sebep olduğunuz için.
Ben teşekkür ederim böyle bir şeye vesile olduğum için. ☺️
Ben sordum ayrıntılı, sadece başta niyet ederek 2 rekatlık namaz kılıyormuşsun. Ondan sonra duanı ediyorsun, istediğin şey üzerine niyet ederek 71 gün 41 defa Fatihaya başlıyorsun. Hangi saatte başladıysan mutlaka o saatte filan yapman şart ama , 24 saat geçmemesi lazımmış üstünden.

Bir akrabam söyledi bana da, 71 gün boyunca yapılan 41 Fatiha Suresi varmış. Ne dileğin, muradın varsa başta 2 rekat namaz kılıp, ne istiyorsan dua ve niyet edecekmişsin, 71 gün 41 defa da Fatiha suresi okuyacakmışsın.
Kuzenim hayırlı bir evlilik için bunu okudu, ondan sonra da karşısına hayırlı biri çıktı. Evlendi, şuan çok şükür çok mutlu. 🤲🏻
slnn12345 slnn12345 senin de okumanı istedim :)

Evet ben görüm 71 gün boyunca okumadim eşimin sagligi icin 41 fatiha okudum ve allah kabul ettin .inşallah seninde kabul olur

X