41 adet Meryem Suresi

in_cim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2016
901
506
Selamunaleykum Arkadaslar,

5 yıllık evliyim hala vajınusmusu tam yenemedim ama ilişki oluyor. Kontrol için gittiğimiz doktorlar bize eşimde varikosel olması kaynaklı normal yolla bebeğimizin olamayacağını tüp bebek denememizi söylediler.

O kadar sıkışmış hissediyorum ki kendimi... Kimseye de anlatamadık bu durumu ...

Allah rızası için 7 Mayısa kadar benim için Meryem suresi okuyabilecek kimse var mı ?

Rabbim kimin duasını kabul eder belli olmaz.

Bebek çok istiyorum , lütfen dualarınızı esirgemeyin.

Selamunaleykum Arkadaslar,

5 yıllık evliyim hala vajınusmusu tam yenemedim ama ilişki oluyor. Kontrol için gittiğimiz doktorlar bize eşimde varikosel olması kaynaklı normal yolla bebeğimizin olamayacağını tüp bebek denememizi söylediler.

O kadar sıkışmış hissediyorum ki kendimi... Kimseye de anlatamadık bu durumu ...

Allah rızası için 7 Mayısa kadar benim için Meryem suresi okuyabilecek kimse var mı ?

Rabbim kimin duasını kabul eder belli olmaz.

Bebek çok istiyorum , lütfen dualarınızı esirgemeyin.
Ben 1 tane alırım 🤲🏻

Varikoselle çok kalan var bu arada olmaz diye birşey yok ameliyat olacaksa olsun inşallah

doktorlar gereksiz 1 yıl kaybederseniz üstelik değerleri iyileştireceğinin garantsi yok diyorlar.
Kaç grade varikoseli?
3 mu asla tek doktorla kalmayın eğer fikir birliği varsa bı çaresi bulunur yine insallah okadar kalan var ki değerler nasıl ?

3 maalesef. Sperm değerler baya düşük
Bak yüksek olsa da tedavi yöntemlerini deneyenler çok. Siz deneyin bu kötü birşey degil tek hucreyle bile hamile kalanlar var yeterki çözümü tedaviyle olsun Allah kolaylık versin

Bende okurum bi tane

X