40 yaş üzeri erkeklerde cinsellik

Aslında şaka yollu da olsa bir gerçeğe değinmişsiniz. Kırkından sonra azanı teneşir paklar diye bir söz var.

Tamamen ilaçların, takviyelerin etkisi. İlaçlar ve destek takviyeler olmasa 40 yaş üstü ayda bir cinselliği bile ya yapar ya yapamaz.

Yaşla birlikte istek azalıyor. Bir önceki eşinizden bunun için boşanmışsınız ona göre hareket edin derim. Benim eşimin 40 yaşına gelmeden libidosu düştü.

Ben bunun herkeste aynı olmadığını düşünüyorum. Madem bu sebeple bir evliliğiniz bitti bence açıkça konuşmakta yarar var. Belli başlı konular halledilir ilerlemeye karar verilirse zaten arada bir miktar samimiyet oluşur sizde uygun bir dille sorarsınız. Varsayımlarla yola çıkmayın derim neticede evlilik bir bütündür

sigara alkol çalışılan iş ve tabi kişiye göre yaşanılan strese göre değişen şeyler ama normal bir erkekte 60 yaşınada gelse cinsellik yaşayabilir azlığı çokluğu performans bunlar illaki 30 lu yaşlardaki gibi olmaz ama olur :)

Son düzenleme:
Evet acı ama gerçek 6 yıldır evliyim toplamda 10 defa bile birlikte olamadık ben daha 33 yaşındayım eşim 45 ve biz sadece bir ev paylaşıyoruz kendisi ile

Yaş değil libido meselesi bu. Araştırmalara göre son yıllarda erkeklerde libido düşüklüğü var. Beslenmeden kaynaklı gibi geliyor ilk sebebi.. Sonrasında stres, maddi kaygılar takip ediyor. Ama libidosu yüksek olan insan herşeyi bir kenarı bırakıp özel hayatına odaklanıyor bu da bir gerçek.

Tam tersi stresli ve mutsuzken insan daha çok zevk almıuor mu ? Ben de bunu anlamıyorum.ne zaman çok mutsuz olsam ya da ağlamış falan olsam yıldızları görüyorum sanki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…