40 yaş üzeri erkeklerde cinsellik

Bilakis sex zamanla öğrenilen bir şeydir.
Bekarken 28 yaşında bir çocukla yemeğe çıkmıştım. Arabadan inerken beni öpmeye çalışmıştı. Ölü balıkla öpüşüyorum sandım. Öpüşmeyi bilmeyen, elini kolunu nereye koyacağını şaşıran tecrübesiz bir çocuktu.
Hep iddia ederim başından uzun evlilik ya da ilişki geçmiş erkekler sexte daha iyidir. Çünku aynı insandan haz almasını bilir.
Erkeklerin libidosu kişiden kişiye değişir. Bunun yaşla alakası yoktur. Nasıl ki bazıları yemeğe düşkündür, bazılarının iştahı yoktur aynı şey cinsellik içinde geçerli.
Bir de stres, hastalıklar, kilo, açlık... cinsel performansla doğru orantılıdır. Erkeğin iyi performans gösterebilmesi için kafasının rahat olması lazım.

40 yaş üstü eşi veya sevgilisi olanlardan bilgi almak istiyorum. Yaşım 33 ve karşıma çoğunlukla 40 yaş üzeri erkekler çıkmaya başladı. Bu yaştan sonra erkeklerdeki istek ve performans azalması çok mu bariz olur ya da 30 lu yaslara göre pek bir farkı olmaz mı? Evlilikte cinsellik benim için çok önemli zira bu nedenle boşanmıştim ve şu aralar yaş olayına acayip takmış durumdayım. Lütfen bilgi sahibi olanlar yardımcı olursa sevinirim
Konunun üzerinden çok geçmiş ama yine de yazayım. 33 yaşındaysanız 40 yaş üzerine çıkmayın, şimdi performansı iyi olsa bile ruhen ve bedenen sizden çok önce çökeceğinden zamanla uyumunuz bozulur ve mutsuz olursunuz

Önceden kalite kontrol en mantıklısı aslında . Yaştan bağımsız libidoyla alakalı tamamen. Zaten belli olur göz kaymaları, oturup kalkarken bi zorlanma terleme rahatsızlık😂
yok canım hiç belli olmuyor. 3 4 seneye değişebiliyor, bir tansiyon hastasığı başlaması her şeyi bitirebiliyor.

Eşim 44 oldu şimdilik gidişat baya iyi yani tecrübe olarak da daha tatmin edici ama bu karsılıklı oluyor çünkü ben de oldukca libidosu yüksek bir kadınım. O istemese bile çekerim yakasından yapısırım ya da uyuyorsa uyandırırım çeşitli şekillede😁Hadi seviselim zaman aleyhimize işliyor yaşlanıyoruz diyorum ahan da 1 dk gecti bile derken ojjjjj

Sizin gorustugunuz birisi vardı.hatta cinselliğe düşkün diyordunuz ama siz çekim hissetmiyordunuz. .o kişiyle durumunuz nedir?

Yaşla genelleme doğru değil. 40 lı yaşlar sağlıklı bir erkeğin cinsel hayatında gayet aktif ve başarılı oldukları yaşlardır normalde
Bu olay yaşla değil, erkeğin kişisel libidosuyla, genel sağlık sorunları ile, kullandığı ilaçlarıyla, hatta genetik özellikleriyle ilgili bir durum.
Bu nedenle yorumlarda gördüğünüz gibi otuzlu yaşlarda sex deyince hiç üstüne alınmayıp havalara bakan erkek olduğu gibi atmışında "ben her gün isterim" diye bunaltan erkek de var.

Eşim 44 oldu şimdilik gidişat baya iyi yani tecrübe olarak da daha tatmin edici ama bu karsılıklı oluyor çünkü ben de oldukca libidosu yüksek bir kadınım. O istemese bile çekerim yakasından yapısırım ya da uyuyorsa uyandırırım çeşitli şekillede😁Hadi seviselim zaman aleyhimize işliyor yaşlanıyoruz diyorum ahan da 1 dk gecti bile derken ojjjjj
Gençliğinde nasıldı?

Gençliğinde nasıldı?
Ben 34 unde aldım aldıgımda da etkileşim ve performans cok ıyıydı ama ben ıyı degıldım.Bu da cok önemli bi husus çünkü tek tarafın istegiyle libidosuyla olmuyor bu işler tabi sonra alıstıkca tam uyum oldu.Benden once de aynı oldugnu düşünüyorum tabi partnerlerıyle uyumu yakalamıssa. Bu arada aramızda 9 yaş var fikir olsun.

Ben 34 unde aldım aldıgımda da etkileşim ve performans cok ıyıydı ama ben ıyı degıldım.Bu da cok önemli bi husus çünkü tek tarafın istegiyle libidosuyla olmuyor bu işler tabi sonra alıstıkca tam uyum oldu.Benden once de aynı oldugnu düşünüyorum tabi partnerlerıyle uyumu yakalamıssa. Bu arada aramızda 9 yaş var fikir olsun.
Sizce şimdi eşinden zevk almayan biri sonradan alabilir mi peki

X