40 haftayı bitirentemmuz annleri buraya

kızlar allah yardımcınız olsunn inşallah hepiniz bir avazda hayırlısı ile kurtulursunuzz sıcaklarda çok zor gerçektenn dualarımız sizinle ...

hımm ne zamandır 1 cm bende perşembe günü doktora gitmiştim 1cm açılma var dedi..sancı mancı yok ama....yani varda ufak ufak

suni sancı alsan veya sezeryann:uhm:
yaa valla çok zorr

cuma gunu muydu neydi o zaman baktilar 1 cm var dedi hemsire :sm_confused:
dun gene gittim gene ayniymis senağlama
yarin gene var bakalim insallah acilma buyumustur yeter gercekten cok zorlaniyorum
ayagim agriyor topal gibi yuruyorum (allah korusun) kemiklerim sizliyor
kizimin kafasi asagiya baski yapiyor o da aci veriyor igne gibi sanki biri igneliyo beni senağlama

hiç sorma yaa .. herkes beklemekten telef oldu sıkıldı sorup duruyor.. doğumum temmuz yerine ağustosta deseydim keşke 28 i dediğimi duymamış gibi temmuz girdi millet her gün soruyor yaw.. ben sıkılmadım günümü bekliyorum millete ne oluyor bişey anlamadım.. sadece babamı köyde yanlız bıraktı annem benim için erkenden geldi kız çocuğu erken doğar diye :) olan babama oldu bir tek ona üzülüyorum ama napim .......

sende mi dogurmadin daha allah yardimcimiz olsun yoruldum artik
herkes de beni soruyormus anneme falan dogurmadi mi diye
of yaaaaaaa:çok üzgünüm:

yok cnm maalesef doktora her gidişimde heyecanla gidiyorum daha belirti yok git şu gün gün tekrar gel dediği zaman hüsrana uğruyorum...hatta geçen gidişimde bu sefer yatarım diyerekten gittim çantalarımıda aldım ama yine geri geldik...annem sık sık duş al hem doğumun kolay olur hemde hızlandırır demişti sudan nerdeyse çıkmıyorum ama nafile bide kız bebek gününü geçirmez derler oğlan olsa 10. ayın sonunda falan doğururdum heraldesırnaşık şey yengeç burcu olmasını istemiştim ama aslan olucak hayırlısı artık vakti zamanı var demekki Allahım hayırlısıyla bebişlerimizi kucaklarımıza almamızı nasip etsin geç olsun güç olmasın:CüvCüv:

bende yengec burcu olsun isterdim, ama olmadi iste
kizlar valla bende cok yoruldum bakalim yarin kontrol var ama ben o kadar sansiz biriyim ki, bisey olacagi yok umidi kesmisim, suratsizca oturuyorum butun gun esimle konusasim bile gelmiyor.. yeter artik valla ya

0 months , 0 weeks , 0 days .. yani bitti .. dolu dolu 9 ay 10 gün bitti.. sat a göre de bitmişti usg ye göre de bitti .. adet olacakmışım gibi arada sancıyor hafiften o kadar .. 9 ay beklerken yorulmadım sıkılmadım son gün inanın çok zor geldi.. uyku bile tutmuyor işte.. sabaha doktorla son randevum var eğer beni gün içinde buralarda görmezseniz bilin ki ya doğurdum yada sezeryana alındım .. senağlama

kizlar sabaha kadar uyuyamadim, dönemiyorum artik karnim cok agriyor tadim kalmadi, bugun kontrole gidecegim yeter artik

amanınnnnnnnnn:1no2: kimsecikler yokmuş topikte girdim ama korktum yanlız başıma:roflol: :roflol:bu bacılar dogurmayamı gitti böyle cümdür cematt ayoll nerdesinizz:dance::dance::dance::dance:

ebiscimmm sen hergün dra gidiyormusun peki. birde çorumlucadi görünmüyor doguma gitti sanırım.

Ya ben hala doğuramadım ya bu hamilelik 9 ay 10 gün değilmiydi uzadı da benim mi haberim yok Herkez sorup duruyor hayırlısıyla bi doğursak ağustosa kalmadan kimler kaldı geriye?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…