40 beden bluz arıyorum

selam .............. başaktan sizlere başlıklı topiğimi incelerseniz orda bulma şansınız var arkadaşım.....siyah yaka kısmı taşlı siyah renkli fantazi bir gömkeğim vardı....bakmanızı dilerim...................a.s

ınfınıty markalı ........ sayılı kullanıldı yeniden farksız yüksek rakamlarda alınmıştı...şık bluz....

38 40 bedene uygun fantazi şık buluz....

canım bide bunlara bi göz at bakalım...
İsveçten alınma L beden 10 YTL
Altimod marka 3 beden 10 YTL
Park bravo marka 42 beden ama 40 bedene daha rahat olur 15 YTL

Son düzenleme:
canım bide bunlara bi göz at bakalım...
İsveçten alınma L beden 10 YTL
Altimod marka 3 beden 10 YTL
Park bravo marka 42 beden ama 40 bedene daha rahat olur 15 YTL

begüm 84 daha olgun yaşlar için uygun olabilir brn 38-40 beden giyiyorum ve yaşıma ve bedenime uygun bir model istiyorum yardımın için teşekkürler

abiye bluz....içine bady giymeniz gerekli yada eşinize süpriz yapmak istrseniz sadece sütyenle ve bady giyerek etkileyici olabilirsiniz :) etiketli.....fiyatı 15 ytl

çok şık bir bluz...hiç kullanılmadı biraz buruşuk bu yüzden :)cimri kimono kol...üst kısmı şifon alt kısmı bedeni saran bir kumaş...fiyatı 12 ytl

merhaba, aslında çok bluz var elimde 38 40 beden ama bu aralar çok yoğun çalışıyorum (proje yetiştirmem gerek....) çok detaylı listeleyip açıklama yazamıyorum hiçbirşeye ama size aşağıdaki linki verebilirim... buradan ilhinizi çeken ürün veya ürünlerin açıklamasını yazabilirim size... çok özür dilerim bu tarz bir yaklaşım geliştirdim, satmak istemiyormuş gibi siz bakın falan ama inanın vaktim çok dar bu ara....hoşgörünüze sığınıyorum. Ürünlerin çoğu yenidir bu arada....

tinyos/yeniliste - Photobucket - Video and Image Hosting

Bir de satılık ürün olarak listedediğim birkaç birşey var sitede onların linki de:
http://www.kadinlarkulubu.com/ikinci-el-esyalar/223559-ihtiyac-fazlasi-kiyafetler-ve-ayakkabilar.html

Bunlara da kalabilirsiniz. Dilrim gönlünüze göre birşeyler göstermiş olurum size de vaktinizi çalmış olmam...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…