4 yavru kedi için yardım! (İzmir)

LadyEvil

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2011
14.227
112
Kızlar dışarıda çocukların işkencesinden kurtardığımız 4 yavru kediye acil yuva arıyoruz lütfen ilgilenenler özel mesaj atsın

İzmir/Buca

$13072011561.jpg $13072011562.jpg

Çok acil yardımınıza ihtiyacları var.

Yavrular evde pireleri vardı ilaç aldık hiç kalmadı şuan tertemizler.
Gözleri iltihaplıydı göz damlaları var gözlerinin durumu da iyi şuan hala yuva arıyoruz kızlar...

çok tatlılar yaaaaaa....o çocukları nasıl anneler babalar büyütüyor ben anlamıyorumki böyle saçma sapan çocuk büyütme ahlakına sahip insanlara Allah çocuk yüzü görmeyi nasip etmesin inşallah:99: umarım bir an önce o miniklere güzel yuvalar bulursun.....

çok tatlılar yaaaaaa....o çocukları nasıl anneler babalar büyütüyor ben anlamıyorumki böyle saçma sapan çocuk büyütme ahlakına sahip insanlara Allah çocuk yüzü görmeyi nasip etmesin inşallah:99: umarım bir an önce o miniklere güzel yuvalar bulursun.....

Saol canım arıyoruz hala henüz bi yuva bulamadık çocuklar parkta kuma gömmeye çalışıolarmış hayvanları kurtardık ellerinden nasıl kızdım anlatamam bu nasıl bi yetiştirme tarzıdır.
Kumlar gözlerine çok zarar vermiş ilaç aldık gözleri için şimdi gayet iyiler :)

Saol canım arıyoruz hala henüz bi yuva bulamadık çocuklar parkta kuma gömmeye çalışıolarmış hayvanları kurtardık ellerinden nasıl kızdım anlatamam bu nasıl bi yetiştirme tarzıdır.

ayy böyle çocukları görünce çocuklardan nefret ediyorum yemin ederimm. ben daha önce 3 kedi besledimm maalesef 3ünüde 2 yaşlarında kaybettim:KK14::KK14:

2si hastalıktan öldü veterinerlerde çok anlıyorlar ya töbe töbe getirdik akşamına öldüler birde birşey olmaz demişlerdi. para tüccarları işte:84:

birisi de çok kötü bir kaza sonucu öldü maalesef:KK43::KK43:

kedilere aşığım resmen ama artık o kadar üzüldüm ve yıprandımki beslemekten korkuyorum yine kaybedecekmişim gibi geliyor:KK50:

ama bu yavrucaklarda pek bir tatlılarmış inşallah bir yuva bulurlar. hamile olmasaydım yine de beslemek isterdim ama çocuk büyüyene kadar imkansız benim için galiba:78:

ayy böyle çocukları görünce çocuklardan nefret ediyorum yemin ederimm. ben daha önce 3 kedi besledimm maalesef 3ünüde 2 yaşlarında kaybettim:KK14::KK14:

2si hastalıktan öldü veterinerlerde çok anlıyorlar ya töbe töbe getirdik akşamına öldüler birde birşey olmaz demişlerdi. para tüccarları işte:84:

birisi de çok kötü bir kaza sonucu öldü maalesef:KK43::KK43:

kedilere aşığım resmen ama artık o kadar üzüldüm ve yıprandımki beslemekten korkuyorum yine kaybedecekmişim gibi geliyor:KK50:

ama bu yavrucaklarda pek bir tatlılarmış inşallah bir yuva bulurlar. hamile olmasaydım yine de beslemek isterdim ama çocuk büyüyene kadar imkansız benim için galiba:78:

Kıyamam ya bana da ilk gördüğümde hasta gibi gelmişlerdi ayakları taşımıodu yavruları ölecekler diye çok korktum ama şimdi gayet iyiler hatta bitanesi kucağımda şuan :)
Ben de bütün hayvanları çok severim kedi alerjim olmasına rağmen onları o vaziyette bırakamadım kaç gündür hasta yatıyorum alerjiden ama insan dayanamıo ki alıyorum seviyorum yine :)

Hala yuva arıyoruz ............:KK50:
Evde bakılıolar hiç bi sağlık problemleri kalmadı mama yemeyi de öğrendiler yuva arıyoruz kızlar...

$15072011576.jpg $19072011604.jpg $19072011598.jpg

[/QUOT
ailesine desen, ne var yani ne yapmış ki çocuğum diye birde gerizekalı çocuğunu korur tabi gerizekalı bir anne baba olarak...şansları açık kısmetleri bol olsun ne diyim gerçekten hepsi birbirinden güzel ve tatlı görünüyor onlara sahip çıktığın için saol:107:

ailesine desen, ne var yani ne yapmış ki çocuğum diye birde gerizekalı çocuğunu korur tabi gerizekalı bir anne baba olarak...şansları açık kısmetleri bol olsun ne diyim gerçekten hepsi birbirinden güzel ve tatlı görünüyor onlara sahip çıktığın için saol:107:

Rica ederim canım ne demek,kendimi buna mecbur hissediyorum o halde bıraksaydım uyuyamazdım heralde :/

Son düzenleme:
umarım bulursun tatlım
ben benim minik kızı dün sahiplendirim
hem de tanıdık arkadaşım olan birine
içime sinen biri oldu çok şükür
yalnız sahiplendirmek de çok zormuş bunu anladım

öncelikle duyarlılığın vede sevgin çin tebrik ederim sizi. böyle güzel haberleri almak içimi rahatlatıyor. benimde evime alamadığım ancak sokakta yemeklerini sularını ihmal etmediğim kedilerim köpeklerim var. hepsi hergün yolumu gözlüyor hatta beni göremezlerde apartmana kaçak kaçak girip kapıma geliyorlar komşularıma yakalandıklarındada hemen kaçıyorlar çünkütamamen hayvansevgisinden yoksun insanların yaşadığı bir apartmanda yaşıyorum:KK14: izmirde oturmuyorum bebişlere yuva konusunda bir yardımım olamaz ama yazmak istedim size. inşallah en kısa zamanda yuva bulur minişleriniz.

umarım bulursun tatlım
ben benim minik kızı dün sahiplendirim
hem de tanıdık arkadaşım olan birine
içime sinen biri oldu çok şükür
yalnız sahiplendirmek de çok zormuş bunu anladım

Gerçekten çok zor.
Kaç kişiye sordum kaç yere ilan verdim sahiplenen yok.
Çok tatlılar nasıl istemez insanlar anlamıyorum bitanesi bana çok bağlandı veremeyeceğim sanırım kucağımda uyuyo şuan bile :)
Ama 1 tanesi durmadan ağlıo neden bilmiyorum,yemek yemesinde bi sorun yok bi sağlık problemi görünmüo ama çok ağlıo hiç susmuo bütün gece başındayız cadının
:26:

öncelikle duyarlılığın vede sevgin çin tebrik ederim sizi. böyle güzel haberleri almak içimi rahatlatıyor. benimde evime alamadığım ancak sokakta yemeklerini sularını ihmal etmediğim kedilerim köpeklerim var. hepsi hergün yolumu gözlüyor hatta beni göremezlerde apartmana kaçak kaçak girip kapıma geliyorlar komşularıma yakalandıklarındada hemen kaçıyorlar çünkütamamen hayvansevgisinden yoksun insanların yaşadığı bir apartmanda yaşıyorum:KK14: izmirde oturmuyorum bebişlere yuva konusunda bir yardımım olamaz ama yazmak istedim size. inşallah en kısa zamanda yuva bulur minişleriniz.

Ben teşekkür ederim canım görevimiz aslında ama bazı insanların içinde malesef hayvan sevgisi yok...
Bizim de sokakta baktığımız bir sürü hayvan var aynı sizin gibi bizim de yollarımızı gözlüolar insanlar tarafından garip bakışlara maruz kalıyoruz sanki garip bişey yapıomuşuz gibi.
Pek umudum kalmadı yuva konusunda ama hala arayışlardayız benim de bir kedim bir de köpeğim var kedileri rahat bırakmıolar onlar olmasa ben bakacağım ama...

Gerçekten çok zor.
Kaç kişiye sordum kaç yere ilan verdim sahiplenen yok.
Çok tatlılar nasıl istemez insanlar anlamıyorum bitanesi bana çok bağlandı veremeyeceğim sanırım kucağımda uyuyo şuan bile :)
Ama 1 tanesi durmadan ağlıo neden bilmiyorum,yemek yemesinde bi sorun yok bi sağlık problemi görünmüo ama çok ağlıo hiç susmuo bütün gece başındayız cadının
:26:

insanlar tuhaf fuzuli geliyo hayvan sahibi olmak
böyle uzaylıymışsın gibi bakıyolar falan
oysa hayatlarına bi neşe gelecek
bi hayır işlemelerine bi işe yaramalarına mutlu olmalarına
yardım edecek

bi sıkıntısı mı var acaba bi yerimi acıyo
ya da tamamen edepsizliğinden yapıyo
benim oğlumda öyleydi yavruyken dakka susmazdı ağzı
ben de vete sormuştum bi sorunumu var diye bişeyi yoktu
hala da geveze gerçi şu aralar ki gevezeliği kızgınlık döneminde olmaktan kaynaklı
dikkat çekmek için bağırdıkça bağrıyo

seninkide ilgi istediğinden yalnız kalmak istemediğinden bağrıyo olabilir
hasta falan olsa yemesi içmesi tuvaleti halsizliği falan olurdu diye düşünüyorum
sen yine de takip et kuzu

Son düzenleme:
Bence de sanırım şımarıklığından bağırıo çünkü çok sağlıklı maşşallah büyük kedim yüzünden odadan dışarı çıkaramıyoruz çok kıskanıo ve zarar vermeye çalışıo yavrulara.
Odada kalmaktan sıkılıo sanırım bu sefer diğerini kapatıp onu dışarıya çıkarıyoruz kedim huysuzluk yapıo arada kaldık :)
Saol yardımların için...

Sanırım yavrulardan birini sahiplendiriyoruz.
Verdiğim ilanlardan birine cevap verilmiş,bir yavru istediğini söylemiş çok sevindim bakalım cevap verdim ama henüz dönmedi.
Umarım ciddidir ve bi yavruyu sahiplendirebiliriz.
Ama o kadar alıştım ki ayrılmak zor olacak :KK43:

Sanırım yavrulardan birini sahiplendiriyoruz.
Verdiğim ilanlardan birine cevap verilmiş,bir yavru istediğini söylemiş çok sevindim bakalım cevap verdim ama henüz dönmedi.
Umarım ciddidir ve bi yavruyu sahiplendirebiliriz.
Ama o kadar alıştım ki ayrılmak zor olacak :KK43:

İnşallah sahiplendirebilirsin.Duyarlılığın için Allah senden razı olsun.
Benim evimde şuan kedi olması alırdım.Ama şuan evimde zaten bir kalıcı birde misafir kediciğim var.
Shiplendiremezseniz çevrenizde bahçeli evi olan birinin bahçesinde bakmasını teklif etseniz
Kedicikler çok sevimli gerçekten çok üzüldüm böyle şeylere şahit olunca diyorumki hayvanların nesli tükensede insan kılığındaki şeytanlardan kurtulsa zavallılar

X