4 yaşında olan yeğenim için dua(70.000 Ya Şafi (c.c)) eder misiniz? 😟🤲🏻

son durumu nedir yeğeninizin

Ra

2 3 gün bilgi veremedim ama seyir böyle devam etti...​

Az önce yeni bilgi geldi ve Ebrar Alya'yı ameliyata alacakları söylendi...​

Riski ameliyatla da ameliyatsız da devam ediyormuş

Şu yağmurlu havada sizlerden tekrardan dua istemeye geldim saat 5 5 buçuk gibi ameliyata alacaklar "Kevser suresi okuyup Ebrar Alya'ya dua edermisiniz" annesi babası şuan hastane kapısında çaresizce beklemekte

Yeğeninizden haber var mı Iron Butterfly
Evet ameliyat riskli geçti ama çıktı çok şükür şuanlık 48 saat gözetim altında kalacak hala riski var ama doktor çok dirençli hayata 4 elle sarılmış gibi dedi karnında pek olduğu için bağırsakları sıkışıp düğün haline gelip nerdeyse çürümeye doğru gitmiş ve enfeksiyona çevirmiş karın şişliği o yüzden gitmiyormuş çocuğun bağırsağın yarısı alındı Allah'ım güç versin inşallah Allah'ın izni ile eski haline gelecek zor olsada umudumuz oldu bizim

AMİN İNŞALLAH

Rabbim ailesine bağışlasın inşaAllah. Tam rahatsızlığı neydi yavrucağın Rabbim tez zamanda şifa versin inşaAllah

Hala aynı doktorlar bilinci kapalı elleri ayakları soğuk makine ile isi veriyoruz dengede tutsun ısı ama sanırım çocuk bitkisel hayatta bize son dakikaya kadar demeyecekler
1 haftaya yaklasmis yazali. Cok merak ettim durumu nasil. Kiyamam insaallah iyilesmistir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…