4 yasında kızınmı var derdın var:))))

minik kuslarim

CANIMIN 3'Ü
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2008
6.642
2
selam kızlar;
4yasında kızım var.ama derdımde varr.benı kıskanıyor:KK43:((
babayla paylasamıyor
aksam benı dırek satıyor babadan baskasını gozu gormuyor
oncelerı hosuma gıdıyordu
tum gun ugrastıgım ıcın dınlenıyordum aksamları bıraz.ama sımdı sınır oluyorum:))
cunku kendınden gectım adamında yuzunu ogremıyorum:KK43:(((
sız yasıyormusunuz boyle sorunlar ne yapmalıyım yardım edınnnnnnn lutfen

canim allah yardimcin olsun benim kiz kardesim su an 8 yasinda hala ne annem babama ne de babam anneme yaklasabiliyor o varken yandin diyeyim ben saaaaaa :roflol: sırnaşık şey

:roflol: aynen benım kızımda 6 aylık olucak ayın 4 de aynı bende yasıorum bacak kadar boyunla bıseler demeye kalkıyor babası evde olmasın kıyamaetı koparıor oda oda gezıomda ole susuo bakıokı baba yok ama aksam olsun aynen benımkıde benı satıo emeyı bıle unutuo ona cılveler yapıo kendı capında babcı kız kızlar babacı olur derlerdıde ınanmazdım ya dogrumus

Benim kizim da 5 yasinda.Tam bir baba asigi.Ona resmen cilveler yapiyor.Babasi kizim sen ne güzel olmussun falan desin,daha bunun havasindan gecilmiyor.Esim bana cicek alir ara sira.Ama artik kizimizin korkusundan iki tane aliyor.Yoksa, neden sana aldi bana almadi diye saatlerce aglar.Bide ben biseyine kizdimmi hemen kosar babaya,beni resmen ona sikayet eder.Iste böyle seyler.Ama oglum da bana cok düskündür mesela.Oglum 7 yasinda. Yolda yürürken cimenliklerde cicek görsün,koparir pesimden kostura kostura getirir.Yada elimi kestim gecen,bana otur is yapma diye diretiyor.Elime yara bantlari yapistiriyor.Yani oglan anneye kiz babaya düskün olur.

X