Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Yok bir sakıncası canım , adım Yasemin , Valla alt edemedi , ama herkesi utandırmam lazım canım benim en önce de eşimi :) O yüzden tutuyorum boğazımı :) Çizelgeyi yeniden yaptım ama niye kaybetmem gereken kilo çıkıyor da başlangıç kilom çıkmıyor anlamadım :??

hihoyyyt hihoyyyt çoık azimlisin maşallah

hihoyyyt hihoyyyt çoık azimlisin maşallah

Teşekkür ederim tatlım , ben 15 gün yapar normalde bırakırım ... Ama bu sefer sizlerinde desteğiyle gidecek bu kilolar hele bir önümüzde ki haftayı görelim :) Bir de bu hafta hızlı verdiğime göre önümüzde ki hafta yavaşlar sanırım asıl o zmaan morale ihtiyacım olacak :)bilmiyorumkismile

günaydin kizlar nasilsiniz,takim senlenmis masallah yeni arkadaslar gelmisler,eskilerde tatilde heralde,bende geri dönmeyi cok istiyorum ama su durumda cok verimli olucagimi sanmiyorum zaten ramazanda geliyo,ama aliskanlik olmus kk girdimmi buraya bakmadan cikamiyorum :)

selam kızlar.gece 1 den beri yoldayim.int baglantisi olmadi birturlu.nasilsınız?annemler konyanın bır ılcesınde onu gormeye gıdecegım.yarin evımde olacagım.abartmadim ama yemek secme sansımda olmadı.kac kg ım merak edıyorum.

ooo yasemıncıgım.gel yarısalım dedım sana ama sen çoktan 3 kg vermıssin.bende verdigimi umuyorum.cok guzel gıdıyorsun masallah.

Ben geldim hanımlar...

Tatil bitti yurt dışı için bir rapor hazırlıyorum anca gelebildim...
Tatilde battım resmen ailemde olmayınca arkadaşlarla hep hazıra kaçtık.
Düzenli yemek yeme olayı alt üst oldu tabi...
Ramazanda pes etmeden toparlıcam inşallah.
Valla çok özledim sizleri.Yeni gelen arkadaşlarda hoş gelmişler aramıza...

tesekkurler nekss sende hosgeldin.ben reyhan 25 yasındayım.konyada yasiyorum.ıs bulamadıgim ev hanımıyım bu aralar.

Hanımlar site mi yavaş yoksa bizim iş yerinin network'ü kafayımı yedi anlamadım ama çok geç açılıyor sayfalar:S

tesekkurler nekss sende hosgeldin.ben reyhan 25 yasındayım.konyada yasiyorum.ıs bulamadıgim ev hanımıyım bu aralar.

Memnun oldum reyhan bende nilay.
21 yaşındayım ve istanbulda yaşıyorum.
Malesef ki finansçıyım:)
Tatil yeni bitti işlere gömüldüm keşke bende evde olsam...

Ramazanda sonuçlar nasıl olcak bakalım hanımlar...
Ya nasıl dayanıcaz hiç bilmiyorum.Ramazanda çok büyük destek lazım...

Sevdiğim hala arada zayıflama konusunu açıyorNisandan beri hayatım kilo vermek yerine aldın sanki diyor.Dün sırf erkenden yemek yedik akşam yemiyim diye.Tatil sana yaramış kim bilir neler yedin diyor.Ki haklı burdan uzaklaşınca dozutuyorum ben kesinlikle...Ama bu kiloları vermem şart...

Şimdi sizce spor salonuna mı yazılayım (ki erkek arkadaşıma dün salaonu gösterdim onaylamadı nedense) Yoksa eve yürüyüş bandımı aliyim?Yoksa evdekileri ikna edip iftardan sonra yürüyüşemi çıkayım?Leslie yapıyorum ama basende çok etkili olduğunu düşünmüyorum.Kalori yaktırıyor ama denedim.

Basen için nivea body çok etkili, denemeni tavsiye ederim canım..

Şu yürüyüş bantlarını araştırdım motorlu olanlar çok pahalı motorsuz olanlarıda çok önermiyorlar:S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…