4 haftalık hamileyimmm...

desire1983

bebeğim seni bekliyooom..
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
67
0
40
arkadaşlar 4 haftalık hamileyim ama çok heyecanlıyım...ben çok detaycı bi insanım ve ne olcak herşey yolunda gidecekmi diye çok merak ediyom.doktorum önümüzdeki salı günü ultrason için çağırdı ben ise çatlıcam meraktan acaba herşey normal mi diye...

bir de dün kahverengi çok az bir akıntı geldi ama bugün yok...dr.u aradım yerleşme döneminde olabilir dedi...aranızda hamileliğin başında böyle bi akıntı yaşayan varmı???kötü bişey yoktur değilmi???
lütfen desteklerinizi esirgemeyin...:çok üzgünüm:
şimdiden tşk ederim...

ilk önce tebrik ederim canım rabbim tamamına erdirir inşallah kahverengi akıntında kana dönüşmedikce korkma canım istirahat et yat kalkma bence....

çok teşekkür ederim zeliş yerimseniben.allah tüm isteyenlere nasip etsin...

ben masabaşı işte çalışıyorum çok hareketli değilim...ağır kaldırmıyorum,bi yere uzanmıyorum kısacası dikkat ediyorum.inşallah herşey yolunda gider:Saruboceq:

tebrıkler..
arkadasın dedıgı gıbı akıntınız kana donusmedıgı surece bır problem yok..
hatta bazı gebelıklerde ılk donemlerde kanamalarda olabılıyor..
endıselenme..
ıcındekı mucızeyle konus senı duyacaktır yerimseniben

tşkr ederim disheyerimseniben
sizlerden böyle msjlar geldikçe moralim düzeliyo:1rolleyes:
o daha küçücük bir elma çekirdeği tanesi ama ben onu çoook seviyommmhihoyyyt

Tebrik ederim canım
allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin işallah

Tebrik ederim canım
allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin işallah

çok teşekkür ederimyerimsenibenallah herkese bu duyguyu tatmayı nasip etsin.en büyük isteğim sağlıklı ve hayırlı bir bebek dünyaya getirmek...:Saruboceq:

tebrik ederim canım çok sevındım .
Allah analı babalı büyütsünn.aklına kötü şeyler getırıp morelını bozma.bence hersey yolunda 9 ay sonra kucagına alırsın inş.
Hamile bayanların dilekleri hep kabul olur derler .benım için dua edermisin bende bi çocugum olsun istiyorum :Saruboceq:

tebrik ederim canım allahım eline almayı nasip etsn inş.
allah analı babalı büütsün.aklına kötü şey getirme hep ii düşün merak etme herşey çok güzel olcak

tebrikler canımm ,,kahverengi lekelerden korkma o yerleşme olabilirr,,yoğun kanamn olursa eğer korkk,,senin sat neydi canımm ,, yerleşme lekeleridir o,,, sen bol bol istirahat etmeye çalışş

Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim arkadaşımyerimseniben
Allah gönlüne göre versin inşallah en kısa zamanda sende hamile kalırsın ve mutluluğunu bizimle paylaşırsın:Saruboceq:

Yarın ilk ultrasona gireceğim.Allahım inşallah herşey yolunda gider çok merak ediyom çatlıcam meraktanfisfisfis
[COLOR="magenta"]İlk ultrason deneyimleri olan arkadaşlar benimle yaşadıklarınızı paylaşınnn:1rolleyes:[/COLOR]

Canım hayırlı olsun öncelikle benimde öyle olmuştu ama kesildi sonra ara ara gene geldi bana düşük tehdi dedi doktorum istirahat verdi. bir kere geldiyse bişey olmaz ama sen genede istirahat et eğer tekrar gelirse doktora başvur. inşallah herşey güzel olur. benim şimdi 7+4 oldu ... aklına kötü şeyler getirme ben öyle yapıyorum... sağlıkla kal...

canım hayırlı olsı-un bende heycanlanmıştım ben 5+4 günlükken gitmiştim sadece kese göründü sonra 6+4 te bebişi gördük... Rabbim cümlemize sağlık versin amin.

Çok teşekkür ederim serdiyerimseniben Allaha şükür geçti o şikayetlerim...Ben Sat a göre 6 haftalık hamileymişimhihoyyyt Yarın ilk ultrasona gircem inşallah görürüm bebişimi:Saruboceq:
Benim huyum kurusun kızlar ben hep böleyim işte sabırsız sabırsız sabırsız...:çok üzgünüm:

ilk önce hayırlı olsun canım.allah tamamını erdirsin.doktora gittin mi.?bu arada ben yeni katıldım aranıza.kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…