4 haftalik hamileyim ve kahve renkli lekelenme

nurazeri

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2022
59
20
32
Merhaba kizlar yardimci olurmusunuz?
Benim reglim 25i olucakti 24u test yaptim hamilelik gosterdi . Doktira gitdim 3/4 haftalik hamilelik gosterdi kesenide gorduk cok sukur. Regldan 4/5 gun once kahve renkli lekelenmem oldu 2 gun gecti.
Doktirdan geldikten 1gun sonra kahve renkli sulu akintim oluyor, cok degil ama gordukce rahatsiz oluyorum korkuyorum. Bu durumu yasayanlar varmi?
Sizde de oluyormuydu boyle ?

Doktorunuza bildirin. Size düşük önleyici fitil önerebilir. Erken önlem almalisiniz riske atmayın derim

Kullanma basladim. Boyle lekelenmesi normalmi? Bazi yerlerde normal yaziyor bazi yerlerde dukuk riski oldugu yaziyor korkuyorum o yuzden
Korkmana gerek yok. Yapman gereken tek şey bolca dinlenmek asla ağır iş yapmamak kimyasal şeylerden uzak durmak. Kendini toparlayana çok dikkatli olmalısın

ben de beklenen adetten 2 gün önce ikinci çizgiyi gördüm. adetten 3-4 gün önce dediğiniz şekilde akıntılar başladı ve 6. haftaya kadar devam etti maalesef doktorla iletişimim olmadığı için bilemedim ve 6. haftada düşük yaptım. kesinlikle geciktirmeyin. önleme şansınız varsa kesinlikle peşine düşün.

Progesteronlu fitil onerdi ve folic asit onerdi
ama bununla ara sira oluyor lekelenme
Bende de aynısı olmuştu canım progestoron kullanınca geçti şükür fitil şeklinde ve günde 2 defa kullandım. İlacı kullan 2 3 güne geçmezse tekrar git doktora

Doktor progestron fitlini 1 hafta kullanmami istedi.akinti oldugundan davam etdim. Ama 2 gundu kekelenme akinti yok. Yarin 6ci haftadayim doktora yazildim kalp sesini dinmek icin gidecem. Bakalim hayirlisi insallah sorun olmaz

Bende de aynısı olmuştu canım progestoron kullanınca geçti şükür fitil şeklinde ve günde 2 defa kullandım. İlacı kullan 2 3 güne geçmezse tekrar git doktora
Doktora soyledim lekelenme oldugunu ilac kullanmaya baslayim dedim ama fitil yeterli dedi. Gunde 1 defa yatarken kullaniyorum fitili

Doktora soyledim lekelenme oldugunu ilac kullanmaya baslayim dedim ama fitil yeterli dedi. Gunde 1 defa yatarken kullaniyorum fitili
Doktorun daha iyi bilir tabiki. Bende yalnızca fitil şeklinde kullandım günde 1 defa kanamam durmadı öyle olunca 2 ye çıkardı fitili. Demem o ki doktorunun dediği şekilde kullan eğer kanaman geçmezse bekleme tekrar git belki dozunu arttırır fitilin.

Anladim. Yarin doktora gidecez sirarim yine ihtiyac varmi. Cok tesekkur ederim canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…