4 gun geciktim belirtim yok hamilemiyim?

Zodyak88

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2016
52
10
Arkadaslar merhaba, sizden biraz umut biraz yardim biraz tavsiye istiyorum. Hepsine ihtiyacim var. Bastan anlatmak gerekirse, 10 aydir korunmuyoruz ve her ay bi umut bebek bekleyip husranla karsilasiyoruz. Daha oncede adetim gecikti ve negatif cikti. Bu arada bu ay rahim filmi cekildim temiz cikti cok sukur. Ancak esimin morfolojisi %1 cikti. Arastirdigim kadariyla sansimiz baya düşük.. bu ay gun asiri iliski yasadik. Esim keciboynuzu ozu ve aktardan aldigimiz bal pole arisutu vs karisimi kullaniyor. Adetim bugunle 4 gun gecikti ve hicbir belirtim yok karsin agrimdan baska. Ne gogus hassasiyeti ne dolgunluk ne bir sivilce.. karnimda hafif bi agri var ilk gunden beri. Test yapmayada korkuyorum. Bu arada 2 gundur faranjitim bogazim.cok kotu durumda yutkunamiyorum ve ilacda almadim nolur nolmaz diye. Bana yardimci olurmusunuz.. Bugün pazar zaten birsey yapamam. Idrar testi sonuc verirmi bukadar kisa zamanda? Ve faranjitim icin evde ne yapabilirim? Hamile olma ihtimalim varmi? Cevap bekliyorum sizlerden. Simdiden Allah razi olsun.

İns hamilesindir bnm.bugun itibariyle 8 gun gecikti 6 gun gecince test yaptim negatif hala bekliyorum

Ben olsam yapardım fortel erken gebelik testi al kesin sonuç verir

Mrb bende bebek dusunurken bogaz agrisi ile baslayan hasta oldum ilacta kullanmadim nolur nolmaz diye. Reglime de iki gun var bir umut beklerken hasta oldum:KK43:

İdrar testi yaptin mi
Yaptim canim negatif cikti. Dun artik bogazimda su toplaeini gorunce kostur kostur kan testi de yaptirmaya gittim artik antibiyotik almam sartti. 0.100 çıktı degerim. Negatif.. ordan cikip kbb gittim dun ilacada basladim. Ve bugun 9.günüm hala regl olmadim..

Yaptim canim negatif cikti. Dun artik bogazimda su toplaeini gorunce kostur kostur kan testi de yaptirmaya gittim artik antibiyotik almam sartti. 0.100 çıktı degerim. Negatif.. ordan cikip kbb gittim dun ilacada basladim. Ve bugun 9.günüm hala regl olmadim..
Benim 5.gunde silik cikmisti. 9 gun olduysa buyuk ihtimal hamilesin. Tabi strese bagli hormonal vs.. bir gecikme de olabilir.

X