4 cm kist çıktı gebeliğe engel midir

Tirem

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2023
54
16
21
Bugün hastaneye gittim 4 cm kistim çıktı 4 aydır deniyoruz kist gebeliğe engel midir kisti olup hamile kalabilen oldu mu ve kan verdim oda yarın çıkıcak bidaha gel dedi net bişey demedi doktor

Benim bildiğim 4cm ve uzeri kistler alınması gerekiyor. Gebe kalsan bile hamile iken veya doğumda sorun olusturabileceği için riske atmak istemiyor doktorlar.. İnsallah gerek yoktur gecmiş olsun

Benim bildiğim 4cm ve uzeri kistler alınması gerekiyor. Gebe kalsan bile hamile iken veya doğumda sorun olusturabileceği için riske atmak istemiyor doktorlar.. İnsallah gerek yoktur gecmiş olsun
Hiç bi bilgim yok bu konuda açıkçası biraz ürktüm öyle diyince inşallah gerek kalmaz kendiliğinden gider teşekkür ederim

Hiç bi bilgim yok bu konuda açıkçası biraz ürktüm öyle diyince inşallah gerek kalmaz kendiliğinden gider teşekkür ederim
Ben de dün bir youtube videosunda ebenin konusmasında duydum. Yoksa tıbbi olarak bir bilgiö tabii ki yok. Dualarım sizinle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…