4 buçuk aylık hamileyim mide yanması çok fazla

ssudeee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2023
52
3
19
Kızlar 4 buçuk aylık (18+2) hamileyim mide yanmam çok fazla dayanamayıp larson aldım bu gece acayip şekilde yanıyor bu durumu yaşayan var mı normal mi? Benim normalde de mide sorunum vardı sabahları mide ilacı alırdım malum hamile olunca olsa bile almadım ama bu kez dayanamayıp bir tane aldım birşey olmaz umarım birde iyi gelen ve geçiren birşey varmı bebeğe zarar vermeyecek söylerseniz sevinirim

Doktorunuza sormadan ilaç almayin o uygunsa yazsin size soyleyin rahatsizliginizi ben ilaç icmedim midem için normalde benimde midem pek iyi sayilmaz.

Asitli, baharatlı, yağlı, acıdan kaçınmanız biraz rahatlatabilir, yatarkende yastığınız yüksek olsun o da çok etkili oluyor mide sıkıştıkça boğaza kadar yükseliyor yanma acı su o yüzden kaçış yok işte rahatlatacak yollar bulmak lazım, ilaç doktor verir zaten durumunuza göre geçmiş olsun, sağlıcakla kavusun inşallah bebisinize

Amin inşallah teşekkür ederim tavsiyelerin için

Doktora söyleyin omeprazole yazar, mide sorunu bu kadar erken başladıysa yediğiniz içtiğiniz ile kontrol edemezsiniz. Bebeğe zararı tabi ki yok doktor yazıyor zaten, almamanız halinde asıl beslenemeyeceğiniz için zararlı olur.

Doktorunuza sormadan ilaç içmeyin lütfen insan parol içerken kırk kez düşünüyor hamilelikte normal akşam yedi sekiz den sonra hiç birşey yemeyin mideniz bosalsin yatarken biraz kafanızı yüksekte yatın inşallah düzelir

Tabiki bende korkarak içtim zaten bugünler gayet iyiyim teşekkür ederim.

Gittiğimde söyleyeceğim bencede öyle ,haklısınız. Teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…