4 aylık kızım Hira için70 Yasin-i Şerif okutuyorum.

adi_sevda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2010
1.027
383
merhabalar . 4 aylık kızım var adı Hira nedendir bilmiyorum ama sürekli bi hastalık içinde. kızımın başında karabulutlar dolaşıyor gibi kızıma şifa için 70 Yasin-i Şerif okutmaya karar verdim sizlerin destegiyle. yardımlarınızı bekliyorum. Allahım evlatlarımızla sınamasın bizi. şimdiden allah razı olur.

1 tane de ben alıyorum canım.
Geçmiş olsun. Rabbim acil şifalar versin.

C
merhabalar . 4 aylık kızım var adı Hira nedendir bilmiyorum ama sürekli bi hastalık içinde. kızımın başında karabulutlar dolaşıyor gibi kızıma şifa için 70 Yasin-i Şerif okutmaya karar verdim sizlerin destegiyle. yardımlarınızı bekliyorum. Allahım evlatlarımızla sınamasın bizi. şimdiden allah razı olur.[/QUOT

merhabalar . 4 aylık kızım var adı Hira nedendir bilmiyorum ama sürekli bi hastalık içinde. kızımın başında karabulutlar dolaşıyor gibi kızıma şifa için 70 Yasin-i Şerif okutmaya karar verdim sizlerin destegiyle. yardımlarınızı bekliyorum. Allahım evlatlarımızla sınamasın bizi. şimdiden allah razı olur.
1 tane de ben alıyorum canım. Geçmiş olsun

evet devam ediyor ama okuyan çok az. hamilenin duası kabul olur derler duanızı esirgemeyin. allah bebeğinizi sağlıklı sıhatli kucagınıza almayı nasip etsin sizede hayırlı doğumlar nasip etsin inş. amin
Akşama inş okumaya çalışacağım cnm. Rabbim inş bebeğine şifalar versin. Çok sğl duaların içinde. Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inş.

X