4 aylık hamişken karın ne kadar büyür

asdfgh789

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
785
2
slm kızlar 4 aylık hamileyim karnım cok az büyüdü daha, sizin nasıl göbişiniz ne kadar büyüdü yani:emir_bebek::icecream:

slm kızlar 4 aylık hamileyim karnım cok az büyüdü daha, sizin nasıl göbişiniz ne kadar büyüdü yani:emir_bebek::icecream:

canım merhaba bende 4.aydayım şuan ama benim 3.aydan itibaren farkedilmeye başladı karnım büyüdü.. ama bu herkese göre değişebilir çok takma kafana önemli olan sağlıklı bir gebelik yaşamıdır.. bazıları çok büyüyor bazıları az..bellli olmazki herkeste canım..allah sağlıcakla kucağın almayıda nasip etsin

bende 16. Haftamdayım.. Benimde belli oluyo artık, farkediliyo.. Bence önümüzdeki haftalarda birdenbire büyüyecek bebeklerimiz, karnımızda :)

4. ayda gobegım fazla buyuk degıldı. ama 6. ayda o kadar buyuktu kı mıllet doğum yakın galıba dıyodu. 9. ayda ne kadar buyk oldugunu anlatmaya gerek yok sanırım.

benim 22. haftam benımde son 2 haftada bırden cok fazla buyudu...
zayıflarda daha cok cıkıyor göbek genelde iri olanların iç karnı buyuk oluyor

kızlar bende 22. haftamdayım benimde 2 haftadır belirginleşmeye başladı o da azıcık daha.benim de iç karnım büyük herhalde.4. ayımda hiç belli olmuyordu.kilo da çok az aldm.

bazi kadinlarin ic kismi genis oldugundan gecde cikabilir karin arkadaslar...\
misal benim 4.5 - 5 aylikken cikdiydi su an 7.5 aylik hamileyim cok sukur ...
yuce rabbim hepimize kolay dogum yasatsin insallah...

canım benim 20, haftamda aa 2 aylık gibi belli bile değil diyorlardı şimdi 24. haftadayız her gören oo baya büyümüş diyo herkesde değişiyor sanırım

20. haftalıkken hastanede yatmıştım, her gören bebek nerende diyordu. Hiç belli değildi, karnım neredeyse dümdüz dü. Şimdi 28+6 yım bayağı şişti karnım. 6.aydan sonra büyümeye başlıyor bence karın.

X