4.444 tefriciye

iş konusunda sıkıntım var çalışıyorum ama kendi mesleğimi yapmıyorum öğretmenim özel sektörde baska bir iş yapıyorum iş basvuruları yapıyorum ama cevap gelmiyor bu yüzden okumak istiyorum

Paylaşarak okuyabilirsiniz, tanıdıklarınızla, ailenizle falan
Tefriciye genelde öyle okunuyor zaten, müslümanın müslümana ettiği dua makbuldur
Çok da kısa değil tefriciye kolay değil okuması

çevremde okuma dediğimde kimse okumuyor kendim okurum sıkıntı değil ama baskası okursa daha etkili olur

çevremde okuma dediğimde kimse okumuyor kendim okurum sıkıntı değil ama baskası okursa daha etkili olur
Yardım amaçlı mı konu açtın? Yardım etmek isterim açıkçası. Ama bana da başkasının okumasındansa kendi okumam önemli geliyor çünkü okuyan kişi ne kadar içten istiyor bilemiyorum. Yana yakıla istemek var istemiş olmak için istemek var gibi:)

Ben hayatta böyle bişey yapamam. 10 tane okurken bile sayı karışıyor.. tek başıma 4444 düşünemiyorum

Ama bu sayı olaylarını ne gibi bir açıklaması var onu da anlamış değilim..bekli de çok kalpten inanmadığımdan.

Niyetiniz nedir, çok özel değilse?
Bir yere not alarak okursanız karışmaz, bir de tespihle karışabilir zikirmatikle daha kolay oluyor. Sayı olayı alim zatların tavsiyesi diye biliyorum. İnanmak olayına gelince evet ben de bazan öyle düşünüyorum: şu duayı oku rüyanda peygamberi gör. Ne bileyim peygamberimizi görmeye layık olmak lazım sanki, bir dua okumakla görülmez diye düşünüyorum.

kpss için okuyacagım işime devam edicem şuan çalıştığım işten memnunum basvurduğum özel okulların şartları daha agır ve daha çok çalışma saati var akşam yine hayal kırıklığına ugradım üç dört ay idare edicem şuanki işimde daha sonra çıkıp kpss yönelcem tamamen en iyisi böylesi bence Allah razı olsun yorum yapan herkesten yarın baslıcam okumaya elimden geldiği kadar okuyacagım sıkmıcam iş için kendimi nasipte ne varsa o olur hayırlısı olsun

Yardım amaçlı mı konu açtın? Yardım etmek isterim açıkçası. Ama bana da başkasının okumasındansa kendi okumam önemli geliyor çünkü okuyan kişi ne kadar içten istiyor bilemiyorum. Yana yakıla istemek var istemiş olmak için istemek var gibi:)
Canim Musluman in Musluman kardesine yaptığı dualar makbuldür. Düşünsene tanımıyorsun bile ama onun icin ellerini açıp dua ediyorsun :KK68:

X