4.444 tefriciye

sl_12

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2017
2.028
2.287
hergün 444 tane okuyarak 10 günde 4.444 tane tefriciye duası bitirmek motive olsun diye konu açtım şuana kadar hiç tamamlıyamadım

sonradan farkettim yanlış yerde açtığımı niyetim için çok dua ettim ama tefriciyeyi tamamlamak kısmet olmadı malesef bu sefer kararlıyım inşallah

sonradan farkettim yanlış yerde açtığımı niyetim için çok dua ettim ama tefriciyeyi tamamlamak kısmet olmadı malesef bu sefer kararlıyım inşallah
Ben hayatta böyle bişey yapamam. 10 tane okurken bile sayı karışıyor.. tek başıma 4444 düşünemiyorum

Ama bu sayı olaylarını ne gibi bir açıklaması var onu da anlamış değilim..bekli de çok kalpten inanmadığımdan.

Niyetiniz nedir, çok özel değilse?

iş konusunda sıkıntım var çalışıyorum ama kendi mesleğimi yapmıyorum öğretmenim özel sektörde baska bir iş yapıyorum iş basvuruları yapıyorum ama cevap gelmiyor bu yüzden okumak istiyorum

bu dua ne işe yarıyor bilmediğimden soruyorum

dilek duası canım etkili bir dua

iş konusunda sıkıntım var çalışıyorum ama kendi mesleğimi yapmıyorum öğretmenim özel sektörde baska bir iş yapıyorum iş basvuruları yapıyorum ama cevap gelmiyor bu yüzden okumak istiyorum
İnşallah herşey gönlünüzce olsun. Rabbim hayırlı kapılar açsın.

Sayı olayını bilmem de kalpten isteyin, isteğinize ulaşmak için azmedin, orası almaz burası etmez demeyin her yere başvurun, bir şekilde olur muhakkak. Ben iş teklifimi çok umutsuz olduğum bir anda "Bunlar beni almaz" dediğim yerden almıştım. Umarım dileğiniz gerçek olur.

başvuruyorum ama cevap gelmiyor olmadı bırakıcam 4 ay felan durup kpss çalışcam temelim var Astoria Astoria

başvuruyorum ama cevap gelmiyor olmadı bırakıcam 4 ay felan durup kpss çalışcam temelim var Astoria Astoria

Ben elime CV'mi alıp kapı kapı gezmiştim yani internet üzerinden başvuruyla kalmamıştım bile. İnanın şimdiki işimi bulana kadar o kadar çok yerden reddedildim ki. "Burası kesin beni almaz ama umut fakirin ekmeği" düşüncesiyle başvurduğum yerden teklif almıştım. Bir sürü kolej falan açıldı şimdi dershaneden dönme, hepsini tek tek gezin derim.

Ben elime CV'mi alıp kapı kapı gezmiştim yani internet üzerinden başvuruyla kalmamıştım bile. İnanın şimdiki işimi bulana kadar o kadar çok yerden reddedildim ki. "Burası kesin beni almaz ama umut fakirin ekmeği" düşüncesiyle başvurduğum yerden teklif almıştım. Bir sürü kolej falan açıldı şimdi dershaneden dönme, hepsini tek tek gezin derim.
Şimdilerde ayni durumdayım. Her yere basvuruyorum. Ama hic cevap yok. Inşaallah ben de bulurum...

hergün 444 tane okuyarak 10 günde 4.444 tane tefriciye duası bitirmek motive olsun diye konu açtım şuana kadar hiç tamamlıyamadım
10 gunde 444 taneden 4440 eder. Yanlis anlamayin lutfen eksik kalmasin diye belirtmek istedim.

akşam özel okulla görüşmem var inşallah hayırlısı olur olmadı duayada araştırmayada devam edicem

çok dikkatsiz biriyim teşekkür ederim oby oby

X