4+4 haftalik olup kirmizi/kahverengi lekelenme .

Menekse_m

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2019
115
77
35
Mrb kizlar insallah yardimci olursunuz. Lekelenme var dunden belli.
Doktor hic birsey demedi kac haftalik olduguna dair ama adetimi 5 gün gecdi Ve dun (04.09) beta HCG degerin 111 de. Bana Gore sanki düsuk degerlerim. Ondan 2gün önce (02.09) beta HCG 37 Yani 2 gunde 3 kat artmis. doktor dedi guzel artmis hersey normal. cunku daha once kimyasal gebelik gecirdigim icin her ihtimale karsi dusuk olmasin die progestan verdi. Hastehaneden eve geldikden yaklasik 2/3 sat sonra hafif kahverengi lekelenme geldi, dr aradim olabilir dedi. Normalde vucut suan Adet olcakdi ondan oyle oldu falan dedi. Akiskan kan gelemdigi sure sikinti yok dedi. Bugun sabah da kirmizi geliyor peceteye silerken. Fazla degil ama gunluk ped de rengi daha koyu kahverengi gibi. Dr aradim beklicez pazartesi dedi. Son 4/5 gundur de asiri bel agrim var baska da hic belirtim falan yok. Korkuyorum yine dusuk veya kimyasal ile sonuclnir die
Acaba boyle olup hamile olan var mi ? Normal mi sizce

Oncelikle ne gelirse suan allahtan diyerek stres yapma lütfen
Progestani fitil olarak kullanıp yerinden kalkma bol su tuket olabildigince dinlenmeye çalış inşallah geçer.

Reactions: H M
Oncelikle ne gelirse suan allahtan diyerek stres yapma lütfen
Progestani fitil olarak kullanıp yerinden kalkma bol su tuket olabildigince dinlenmeye çalış inşallah geçer.
Evet tabi hersey rabbimden. Stres yapmamak elde degil 2 senedir istiyoruz.Evet progestan kullaniyorum. Yerimden de kalkmadan duramiyom valla ama yatcam simdi. Insallah gecer

Evet tabi hersey rabbimden. Stres yapmamak elde degil 2 senedir istiyoruz.Evet progestan kullaniyorum. Yerimden de kalkmadan duramiyom valla ama yatcam simdi. Insallah gecer
Rabbim yardimcin olsun inşallah anlıyorum seni inşallah minigin sağlıkla büyür.

Proluton vurunman lazım hemen

Doktorum bahsetmedi hic dusuk icin mi bu ? Doktorum diyorki pazartesi beta bakabiliriz daha Kese olusmadigi icin yapcak birsey yok diyor
Hayır canım bnde senin gibiydim beta 57 iken hemen proluton vurdu Dr düşük olmasın diye sadece progestan yeterli değil kan pıhtılaşman var miydi

Hayır canım bnde senin gibiydim beta 57 iken hemen proluton vurdu Dr düşük olmasın diye sadece progestan yeterli değil kan pıhtılaşman var miydi
Kac haftalik di seninki? Suan duruyor mu bebisin senle. pihtilasma varmi bilmiyorum hic bakilmadi. ama bi igne verdi kan sulandirici icin die her ihtilame karsi dedi. Enox birgun vurulcak birgun vurulmicak

Doktorlar genelde progestan verip gönderiyor bana da kanama olursa gelirsin düşük olursa parça kaldı mı bakarız demişti o dönem bende yaşadım kahverengi den sonra cok az kırmızıya dönmüştü.

Dinlenmen gerekiyor hareketlerini şimdilik kısıtla.

Şu anki hislerinizi cok iyi anliyorum..Gecen sene ayni durumu bende yasadim..once kahverengi ardindan adet kanamasi gibi bi kanama yasadim..beta 65 cikmisti..2gunde bir testi tekrarlardik..tam 2 kati olmasada artiyordu..progestan kullanmıştim ve aslaa lavabo harici yataktan kalkmadim..sizde dikkat edin kalkmamaya calisin.10 gun kadar surmustu..sonrada kalp atislarini duymustuk

Seninki sonuc ne oldu canim tutundu mu bebisin. Koku var miydi lekelenmede

Ay Cok sevindim senin icin ne mutlu ol sana. Hic koku olmusmudyu sizde. Bende degisik bi koku var sanki. Ve asiri bel agrisi

Koku yoktu ama bel agrisi bende de olmustu..hayirlisi olsun insallahh..doktorum düşerse de üzülmeyin demekki bebekte ciddi sorunlar vardi ki dustu diye dusunun demisti..bi rivayete gore de kiz bebislerde boyle olurmus..benimki de kizdi

Koku yoktu ama bel agrisi bende de olmustu..hayirlisi olsun insallahh..doktorum düşerse de üzülmeyin demekki bebekte ciddi sorunlar vardi ki dustu diye dusunun demisti..bi rivayete gore de kiz bebislerde boyle olurmus..benimki de kizdi
Anladim canim hayirlisi beklemekden baska cagre yok insan bi umitleniyor bi korkuyor yine de

Kac haftalik di seninki? Suan duruyor mu bebisin senle. pihtilasma varmi bilmiyorum hic bakilmadi. ama bi igne verdi kan sulandirici icin die her ihtilame karsi dedi. Enox birgun vurulcak birgun vurulmicak
Bnde kullaniyorum her gün kan sulandirici bı de proluton vurundum 17 haftaligiz şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…