3lü testim UE3 değei şüpheli???

betxuxl19

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
2.051
11
kızlar 3lü test sonuçlarım:afp 32,1 ue3 7,02 hcg 12821 dir. afp düzeltilmiş 0.93 UE3 3,26 hcg 0,56dır.sonucumda Trisomy 21 sonuvuna göre 6352 de 1 yazıyor.ama yüksek UE3 değeri şüphelidir.yazıyor.
buna göre 3 lü testim riskli mi?normal mi_?:1hug:
dr 6352 de 1 çok iyi dedi.şüpheli UE3değeri var ama ankaradan o önemli değil diyolar ve aminosentez yapmıyolar dedi.ue3 değeri şüpheli olan var mı?sonuçlarınıza bir bakarsanız sevinirim...kafamçokkarıştı

Canım henüz 3'lü testimize vakit gelmedi sana yardımcı olamayacağım ama inşallah sorun yoktur...

merak etme doktorun iyi dedikten sonra iyidir..bizlerin testinde de rakamlar vardı...o rakamların belli bir sınırı var sen takılma onlara..mutlaka bir rakam verecek seninki çok iyi doktorunun dediği gibi...bebeşinide üzme )))

Betül,elindeki rapora bakarsan görürüsün,bu gibi testlerin (2li ve 3 lütest)% 100 güvenilirliği yok cnm,bu testlerin doğruluğu sadece %60 5 40 yanılma payı var yani,mutlaka yazıyordur,sayfanın en altında veya üstünde,endişelenme,bir hasta gelmişti,sonuş kötü çıkmış,dr.amniosentez yapıcaz demiş,kadın helak olmuştu doğrusu,haftası geçmemişti,tekrar yaptırdık testi,Alman hastanesinde gelen sonuç çok şaşırtıcıydı,hiç bir problem yoktu,gayet sağlıklıydı,bebiş,yaptırdığın yerde önemli bu testlerde...

canım inşallah birşey yoktur ama benim doktorum ve internette gördüğüm sitelerdeki doktorlar ikili test yaıldıktan sonra sonuçlar iyiyse üçlü teste gerek yok diyorlar onun için üzme kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…