3lü testim kötü çıktııııııı

18+4 hamişim 3lü testimde down sedromu riski yuksek çıktı amniyosentes uygulanacak korkuyom bebeğime bişey olmasından biligisi olanlar lütfen beni bilgilendirsin.. bide dualarınısı esirgemeyin oğlum sağlıklı olsun...:nazar::nazar::nazar::nazar:

Canım öncelikle geçmiş olsun. benim bir arkadaşımdada aynı sorun oldu. onlar testi başka bir dr. gösterdi o sorun olmadığını söyledi. bir arkadaşın dediği gibi bazen dr.lar abartıyor özellikle özel hast. drları:kızgın: arkadaşımın çok sağlıklı bir bebeği oldu.
Bence amniyosentezden önce diğer seçenekleri dene sonuçta amniyosentezinde kendine göre bazı riskleri var. test i tekrar yaptırmana gerek yok sonuç değişmez ama başka bir dr.a mutlaka baktır.
Kendine iyi bak...

Canim Umarim Bişey Yoktur...pozitif Ol.allah Saglikla Kucagina Almak Nasip Etsin...kafanda öyle Bişey Yok Deyip Dualarinla Kalbini Ferah Tutarsan Kötü Sonuc Almazsin.benim Arkadasimada öyle Dediler...ve Doktor Isterseniz Alalim Dedi...kizin Eşi Kayinvalidesi De Alinsin Dedi...ama Kiz La Annesi Istemedi Aldirmak..suan Yavrulari 4 Yasinda Ve Cok Saglikli Allaha şükür...öylede Zeki Ki..masallah...o Yüzden Kötü Seyler Getirme Aklina...bende Senin Için Ve Böyle Söylenen Anneler Için Duada Bulunmak Istiyorum...büyük Allahim Hepimize Saglikli Dogumlar Nasip Eyle...yarabbim Bebeklerimizi Saglikli Sihatli Dünyaya Getir...bütün Hastaliklardan Kötülüklerden Kazalardan Belalardan Düşüklerden Sen Bizide Bebeğimizide Koru Yarabbim.hem Annelere Hem Yavrularimiza Saglikli Uzun ömürler Ver.sen Dualarimizi Kabul Eyle Yarabbim...aminnnnnnn

Bence başka bir yerdede yaptır 3lü testini..için ferah olsun amiyontez olupta sorun yaşayan arkadaşa rastgelmedim ben cnaım..

X