3bin fatiha

3bin fatiha bebek sahibi olmak icin listemiz. Rabbim katından bizlere en başta saglikli; hayirli salih/saliha evlatlar nasip etsin inşallah
1. M Melekogretmencnn M Melekogretmencnn Ayten
2. sera44 sera44 Sevda
3. DantelKiz DantelKiz Kübra
4. Minnoskafa Minnoskafa Gamze
5. KurkmantoluS KurkmantoluS Şerife
6. K kedi medi K kedi medi Meral
7. Ocalh Ocalh Hatice
8. M mely15 M mely15
9. Bsndr Bsndr Büşra
10. Uraniaaflora Uraniaaflora
11. ferdaw ferdaw Nurgül Duasi:Tez vakitte hayırlı bir iş bulup, anneme babama yardım etmek, işimde başarılı olmak ve önümdeki maddi manevi engellerin kalkması.
12. M Minikbirmucizemeselesi M Minikbirmucizemeselesi
13. B Beto2012 B Beto2012 Betül
14. begonvil1985 begonvil1985
15. P Podik P Podik
16. H hazal-4228 H hazal-4228
17. B Bademmm388 B Bademmm388 Fatoş
18. canparcamugurum canparcamugurum
19. Ilayumut Ilayumut
20. N Neyane N Neyane
21. aypare ackerman aypare ackerman
22. Goldenpanthera Goldenpanthera
23. nursevdi

Kızlar pazartesi başlayalım die karar verdik. Şuan 23 kişi var en son durum. 25 kişi olabilseydik keşke herkese eşit düşerdi. 120 tane düşecekti. Ki Bi günde 2 kişi yada 3 kişi için okuyup bitirebiliriz. Günde 1 kişi için okursak 1 ayı bulur bu süre.ne dersiniz

Bana uyar

Bana uyar, 2 kişi okunur günde. Ama arkadaşlar nasıl rahat ediyorsa öyle yapalım, çoğunluğa uyarım canım, içten gelerek okuyalım aceleye getirmeyelim yeter. Bana da hayırlı bir iş için dua edin

Bana uyar, 2 kişi okunur günde. Ama arkadaşlar nasıl rahat ediyorsa öyle yapalım, çoğunluğa uyarım canım, içten gelerek okuyalım aceleye getirmeyelim yeter. Bana da hayırlı bir iş için dua edin
CNım Allahım hepimizin gönlünde olanı istediği dilediği ne varsa hayırlısıyla versin inşallah.. Tabi aceleye getirmemek ama zaten İlk başladıgımızda 10 kişiydik ve 300 tane okucaktık günde. Şuan 23 kişiyiz 130 tane düşüyor kişi başına 2 kişi 260 tane eder günde 2 kişi için okumak daha mantıklı bana göre

Gunde 2 kisi zor gelebilir aslinda. Cogunluga gore karar veririz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…