3bin fatiha

Adım nurseven;
Sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat sahibi olmak , annem ve babam sağlıklarına kavuşsunlar, Allah işlerimizi kolaylaştırsin , eşimle saygım sevgim artarak devam etsin , Rabbim evlat sahibi olmak isteyen herkese yardım etsin, kimsenin kucağını boş bırakmasın.
S selametle66 begonvil1985 Kizlar dua burda

Yeni dua m8

Tamam canım şimdi buldum yaaa dualar hep birbirine karışıyor canım böyle çok mu arka arkaya paylaşılıyor yoksa bana mı öyle geliyor canım
Sen önceki günün duasını ojuyosun kuzum birgün geç geliyosun geriden ondan karıştı o günü atlamissin demek yoksa artık hergune bir kisi şeklinde dua paylaşıyorum :)

Sen önceki günün duasını ojuyosun kuzum birgün geç geliyosun geriden ondan karıştı o günü atlamissin demek yoksa artık hergune bir kisi şeklinde dua paylaşıyorum :)
Yaaaa evet ben genelde akşam okuyabiliyorum
Affedersin canım hellal et bana öyle geldi
Bide birkaç dua grubunda olunca dualar kariisyor sanırsam

Yaaaa evet ben genelde akşam okuyabiliyorum
Affedersin canım hellal et bana öyle geldi
Bide birkaç dua grubunda olunca dualar kariisyor sanırsam
Helal olsun kuzum bende tekrar tekrar bakıyorum karışıklık olmasın diye kimseyi atlamayalımda hakkıyla bitirelim listemizi inşallah

Kuzum ben okudum Nurseven kardeşim için Rabb'im Ya FETTAH ismi hürmetine dualarımızı kabul etsin amin

Çok saol canım, zahmet verdim. Okudum ben, bitti. Allah kabul etsin inşallah

Okudum canim

Okudum canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…