3bin fatiha

🥀 Salavatı Fatih ve Ya Latif 🥀

"1000 Ya Latif " ve " 10 Salavatı Fatih"
Okunacak

Eki Görüntüle 2586105

❤ 1. -Adel- -Adel-
Allah'ım. Evimden huzuru,sağlığı,bereketi imanımızı eksik eyleme. Anneme babama sağlık sıhhat,eşime borcunu ödeme kolaylığı,yavrumuzu sağ salim kucağımıza alalım bana doğum anında kolaylık nasip eyle rabbim. Günahlarımızı af eyle sana iyce yakınlaştır bizleri hakkımızda hayırlı olan ne varsa onları bizlere nasip et. Doğumumun kolay olmasını iyi doktorlarla karşılaşmamı Evladımı imani kuvvetli yetiştirmeyi ailesine vatanına milletine hayırlı sekilde yetistirmemi nasip et. Kimin ne duası varsa kim duama iştirak edip amin diyosa onlarında dualarini kabul et rabbim
2. @Mutluol77
3. Umut_2019 Umut_2019
4. M Minikbirmucizemeselesi
5. Namaria Namaria
6. KurkmantoluS KurkmantoluS
7. nursevdi nursevdi
8. begonvil1985 begonvil1985
9. Ocalh Ocalh
10. 5 528mucizemmm
11. B Bademmm388
12. B Beklenen2
13. @MoonfacedMom
14. memurhanim memurhanim
15. debriyajgazfren debriyajgazfren
Okudum rabbim kabul etsin 🤲🏻

Okunacak

Eki Görüntüle 2586105

❤ 1. -Adel- -Adel-
Allah'ım. Evimden huzuru,sağlığı,bereketi imanımızı eksik eyleme. Anneme babama sağlık sıhhat,eşime borcunu ödeme kolaylığı,yavrumuzu sağ salim kucağımıza alalım bana doğum anında kolaylık nasip eyle rabbim. Günahlarımızı af eyle sana iyce yakınlaştır bizleri hakkımızda hayırlı olan ne varsa onları bizlere nasip et. Doğumumun kolay olmasını iyi doktorlarla karşılaşmamı Evladımı imani kuvvetli yetiştirmeyi ailesine vatanına milletine hayırlı sekilde yetistirmemi nasip et. Kimin ne duası varsa kim duama iştirak edip amin diyosa onlarında dualarini kabul et rabbim
2. @Mutluol77
3. Umut_2019 Umut_2019
5. Namaria Namaria
7. nursevdi nursevdi
9. Ocalh Ocalh
10. 5 528mucizemmm
11. B Bademmm388
12. B Beklenen2
13. @MoonfacedMom
14. memurhanim memurhanim
15. debriyajgazfren debriyajgazfren
Adel arkadaşım için okudum Rabbim kabul etsin inşallah.yoldayim yolcunun duası kabul olurmuş Allah kabul olmuş dualardan eylesin

Okunacak

Eki Görüntüle 2586105

❤ 1. -Adel- -Adel-
2. @Mutluol77
3. Umut_2019 Umut_2019
5. Namaria Namaria
7. nursevdi nursevdi
9. Ocalh Ocalh
10. 5 528mucizemmm
11. B Bademmm388
12. B Beklenen2
13. @MoonfacedMom