3bin fatiha

Beto senin için okudum canım allah kabul etsin emeğin çok. Ya fettahin sayısı çok fazla kızlar ben yetişemedim. Az sayılı bir dua olursa katılmayı çok isterim aslında ama bu şekilde devam edecekse kimsenin hakkına girmek istemem çok zorlandım yetişmek için çünkü. Allah hepimizin dualarını kabul etsin.

B Beto2012 icin okudum Rabbim sağlıkla bebeğini kucağına aldirsin hayırlı evlat olsun insaAllah🤲 okuyan herkesin gönlünden geçenlerin oldu şükrünü yaşatsın InsaAllah 🤲 burcu icin okumayada başladım Alalh kabul etsin
Amin insallah canim Allah razi olsun cok amin herpimizin gonlunce olsun insallah🤲

@begonvil1985 @Bademmm388 @adel8893 Ocalh Ocalh debriyajgazfren debriyajgazfren nursevdi nursevdi mucizeistiyorumm mucizeistiyorumm Uraniaaflora Uraniaaflora memurhanim memurhanim @Feslegen caramel_7 caramel_7 canparcamugurum canparcamugurum Bifincankahve Bifincankahve M Makbile @FairyTale89 Sealand Sealand Senfonim Senfonim Rana_murat Rana_murat B Beto2012 vuslatahasretim vuslatahasretim @casual_woman C cansu_tr minik kalp0753 minik kalp0753 MoonfacedMom MoonfacedMom
Kızlar hepiniz hakkınızı helal edin hepimiz birbirimize duamızı ettik rabbim hepinizden razı olsun rabbim size dualarınızı kabul olmuş ve şükürlerle dolu bir yıl nasip etsin 2020 hepinize şans mutluluk huzur sağlık evlat aşk eş getirsin rabbim hepinize duanızı yaşamayı nasip etsin
Amin canim sagol helal olsun sende helal et. Insallah önümüzdeki yil hepimiz dualarimiza kavusuruz

Ben iki arkadaşı da okumuştum. Bitti sanırım liste. 9564+9564
Siteye gıremedım ama Seda arkadaşımla bilgi vermıştım.:KK68:Sağolsun yazmış galıba size B Beto2012 :KK36:
Yeni liste için okumaya başladım ama bitirmek için ismi öğrenmeyı beklıyorum ilk sırada olacak kişiyi .
Selamlar sevgıler herkese

Ben iki arkadaşı da okumuştum. Bitti sanırım liste. 9564+9564
Siteye gıremedım ama Seda arkadaşımla bilgi vermıştım.:KK68:Sağolsun yazmış galıba size B Beto2012 :KK36:
Yeni liste için okumaya başladım ama bitirmek için ismi öğrenmeyı beklıyorum ilk sırada olacak kişiyi .
Selamlar sevgıler herkese
Yeni liste ya fettah olmaz canim okuma boşuna bence.
Burcu icin de okudun mu canim?

X