3bin fatiha

İsmim sevgi
Hanemize huzur sağlık bereket mutluluk nasip eyle yarabbi bizleri doğru yoldan ayırma. İbadetlerimizi eksiksiz yerine getirmeyi nasip eyle. Hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eyle inşallah. Hac umre vazifemizi yapmayı sen bizlere nasip eyle. Gönlümüzden geçen dileklerimizi de hayırlı ise sen kabul eyle. Hayırlısı ile ev sahibi olmayı evlatlarımızı layıkıyla büyütmeyi nasip eyle. Hakkımızda kötü düşünenlerden sen bizleri koru yarabbim. Evlatlarımıza hayırlı anne baba olabilmeyi nasip eyle. Amin
MoonfacedMom Duanı atabilir misin rica etsem?

Sevgi arkadaşımızın niyetine okudum Allah kabul etsin

SAYILARA DIKKAT EDELIM LUTFEN...
Bismillahirrahmanirrahim
239.121 YA FETTAH HATIMI
Kisi basi9.564 dua sahibi 9.585adet okuyacaktir...
(SÜRE 3 GÜNDÜR)
1. 5 528mucizemmm
2. begonvil1985
3. B Bademmm388
4. Ocalh
5. @adel8893
6. debriyajgazfren
7. nursevdi
8. mucizeistiyorumm
9. Uraniaaflora
10. memurhanim
11. caramel_7
12. @Feslegen
13. canparcamugurum
14. F FairyTale89
15. Bifincankahve
16. M Makbile
17. Sealand
18. Senfonim
19. minik kalp0753
20. Rana_murat
21. Rainbow Peace
22. C cansu_tr
23. MoonfacedMom
SEVGI
Hanemize huzur sağlık bereket mutluluk nasip eyle yarabbi bizleri doğru yoldan ayırma. İbadetlerimizi eksiksiz yerine getirmeyi nasip eyle. Hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eyle inşallah. Hac umre vazifemizi yapmayı sen bizlere nasip eyle. Gönlümüzden geçen dileklerimizi de hayırlı ise sen kabul eyle. Hayırlısı ile ev sahibi olmayı evlatlarımızı layıkıyla büyütmeyi nasip eyle. Hakkımızda kötü düşünenlerden sen bizleri koru yarabbim. Evlatlarımıza hayırlı anne baba olabilmeyi nasip eyle. Amin
24. vuslatahasretim
25. B Beto2012

Okudum canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…