3bin fatiha

İsmim sevgi
Hanemize huzur sağlık bereket mutluluk nasip eyle yarabbi bizleri doğru yoldan ayırma. İbadetlerimizi eksiksiz yerine getirmeyi nasip eyle. Hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eyle inşallah. Hac umre vazifemizi yapmayı sen bizlere nasip eyle. Gönlümüzden geçen dileklerimizi de hayırlı ise sen kabul eyle. Hayırlısı ile ev sahibi olmayı evlatlarımızı layıkıyla büyütmeyi nasip eyle. Hakkımızda kötü düşünenlerden sen bizleri koru yarabbim. Evlatlarımıza hayırlı anne baba olabilmeyi nasip eyle. Amin
MoonfacedMom MoonfacedMom Duanı atabilir misin rica etsem? o_O:KK68:

İsmim sevgi
Hanemize huzur sağlık bereket mutluluk nasip eyle yarabbi bizleri doğru yoldan ayırma. İbadetlerimizi eksiksiz yerine getirmeyi nasip eyle. Hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eyle inşallah. Hac umre vazifemizi yapmayı sen bizlere nasip eyle. Gönlümüzden geçen dileklerimizi de hayırlı ise sen kabul eyle. Hayırlısı ile ev sahibi olmayı evlatlarımızı layıkıyla büyütmeyi nasip eyle. Hakkımızda kötü düşünenlerden sen bizleri koru yarabbim. Evlatlarımıza hayırlı anne baba olabilmeyi nasip eyle. Amin
Sevgi arkadaşımızın niyetine okudum Allah kabul etsin

🌟SAYILARA DIKKAT EDELIM LUTFEN...🌟
Bismillahirrahmanirrahim🤲
239.121 YA FETTAH HATIMI
Kisi basi🌟9.564🌟 dua sahibi 🌟9.585🌟adet okuyacaktir...
(SÜRE 3 GÜNDÜR)
1. 5 528mucizemmm
2. begonvil1985 begonvil1985
3. B Bademmm388
4. Ocalh Ocalh
5. @adel8893
6. debriyajgazfren debriyajgazfren
7. nursevdi nursevdi
8. mucizeistiyorumm mucizeistiyorumm
9. Uraniaaflora Uraniaaflora
10. memurhanim memurhanim
11. caramel_7 caramel_7
12. @Feslegen
13. canparcamugurum canparcamugurum
14. F FairyTale89
15. Bifincankahve Bifincankahve
16. M Makbile
17. Sealand Sealand
18. Senfonim Senfonim
19. minik kalp0753 minik kalp0753
20. Rana_murat Rana_murat
21. Rainbow Peace Rainbow Peace
22. C cansu_tr
23. MoonfacedMom MoonfacedMom
SEVGI
24. vuslatahasretim vuslatahasretim
25. B Beto2012

🌟SAYILARA DIKKAT EDELIM LUTFEN...🌟
Bismillahirrahmanirrahim🤲
239.121 YA FETTAH HATIMI
Kisi basi🌟9.564🌟 dua sahibi 🌟9.585🌟adet okuyacaktir...
(SÜRE 3 GÜNDÜR)
1. 5 528mucizemmm
2. begonvil1985 begonvil1985
3. B Bademmm388
4. Ocalh Ocalh
5. @adel8893
6. debriyajgazfren debriyajgazfren
7. nursevdi nursevdi
8. mucizeistiyorumm mucizeistiyorumm
9. Uraniaaflora Uraniaaflora
10. memurhanim memurhanim
11. caramel_7 caramel_7
12. @Feslegen
13. canparcamugurum canparcamugurum
14. F FairyTale89
15. Bifincankahve Bifincankahve
16. M Makbile
17. Sealand Sealand
18. Senfonim Senfonim
19. minik kalp0753 minik kalp0753
20. Rana_murat Rana_murat
21. Rainbow Peace Rainbow Peace
22. C cansu_tr
23. MoonfacedMom MoonfacedMom
SEVGI
24. vuslatahasretim vuslatahasretim
25. B Beto2012
Okudum canm

X