3bin fatiha

Aslında konu başlığı 3 bin Fatiha olduğu için insan en başta şaşırıyor. Bende ilk görunce Fatiha sanmıştım. Sealand sayesınde öğrendım Ya Fettah çekılecegını. Ayrı bir başlık açılsaymış ıyı olurmus ama artık geç tabi bunun için...: (
Canim ilk duamiz oydu cunku oylede kaldi bi dua bitince baska dualara geciyoruz

🌟SAYILARA DIKKAT EDELIM LUTFEN...🌟
Bismillahirrahmanirrahim🤲
239.121 YA FETTAH HATIMI
Kisi basi🌟9.564🌟 dua sahibi 🌟9.585🌟adet okuyacaktir...
(SÜRE 3 GÜNDÜR)
1. 5 528mucizemmm
2. begonvil1985 begonvil1985
3. B Bademmm388
4. Ocalh Ocalh
5. @adel8893
6. @MaviKuplik
7. nursevdi nursevdi
8. mucizeistiyorumm mucizeistiyorumm
9. Uraniaaflora Uraniaaflora
10. memurhanim memurhanim
11. caramel_7 caramel_7
12. Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir
13. canparcamugurum canparcamugurum
14. F FairyTale89
15. Bifincankahve Bifincankahve
16. M Makbile
17. Sealand Sealand
18. Senfonim Senfonim
19. minik kalp0753 minik kalp0753
20. Rana_murat Rana_murat
21. Rainbow Peace Rainbow Peace
FUNDA,
DUAM;
Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim. Allahım bütün Müminlerin günahlarını bağışla bizleride bağışladığın kulllarından eyle. Tövbe ediyoruz yarabbim. Bizim günahlarımızdan çok senin merhametin var Rabbim. sonsuz merhametine sığındık. Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Ali Seyyidina Muhammed, Allahım sen HÜLYA kızı FUNDA nın davasında haklı çıkmasını ve zarar görmeden davanın kapanmasını, bu dava sürecinin onu çok yıpratmamasını ve bu süreçte içine ferahlık olmasına, işinde daim olmasını ve eskisinden de daha fazla başarılı, saygılı ve itibarlı çalışmasını daim eyle Allahım. kısa sürede feraha çıkmasına, annesinin babasının yüzünü güldürmesini nasib eyle yarabbim. mahkemeden feraha çıkınca ailesiyle umreye gitmesini nasip eyle. Evlenip mutlu huzurlu yuva kurup düğün ev kurma aşamalarınıda büyük bir keyifle yaşayıp sonrasında evlat sevgisini tatmasınıda nasip eyle Allahım. Duasını ulu kabede yapılan dualardan eyleyip peygamber efendimizin hürmetine kabul et Rabbim. Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v) in ve butun sevdiğin kullarının hürmetine kabul eyle. bu duaya katılan kardeşlerimin, ailemin, kardeşlerimin, sevdiklerimin bizde dardayız diyen kullarının duasınıda kabul eyle, hepimize oldu sevincini ve şükrünü nasip et yarabbim. Sana inandık, sana sığındık senden başkasına el açtırma yarabbim. Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Subhane rabbike rabbi izzeti emma yasifun ve selamun alel murselin vel hamdulillahi rabbil alemin. AMİN
22. C cansu_tr
23. MoonfacedMom MoonfacedMom
24. vuslatahasretim vuslatahasretim
25. B Beto2012

🌟SAYILARA DIKKAT EDELIM LUTFEN...🌟
Bismillahirrahmanirrahim🤲
239.121 YA FETTAH HATIMI
Kisi basi🌟9.564🌟 dua sahibi 🌟9.585🌟adet okuyacaktir...
(SÜRE 3 GÜNDÜR)
1. 5 528mucizemmm
2. begonvil1985 begonvil1985
3. B Bademmm388
4. Ocalh Ocalh
5. @adel8893
6. @MaviKuplik
7. nursevdi nursevdi
8. mucizeistiyorumm mucizeistiyorumm
9. Uraniaaflora Uraniaaflora
10. memurhanim memurhanim
11. caramel_7 caramel_7
12. Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir
13. canparcamugurum canparcamugurum
14. F FairyTale89
15. Bifincankahve Bifincankahve
16. M Makbile
17. Sealand Sealand
18. Senfonim Senfonim
19. minik kalp0753 minik kalp0753
20. Rana_murat Rana_murat
21. Rainbow Peace Rainbow Peace
FUNDA,
DUAM;
Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim. Allahım bütün Müminlerin günahlarını bağışla bizleride bağışladığın kulllarından eyle. Tövbe ediyoruz yarabbim. Bizim günahlarımızdan çok senin merhametin var Rabbim. sonsuz merhametine sığındık. Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Ali Seyyidina Muhammed, Allahım sen HÜLYA kızı FUNDA nın davasında haklı çıkmasını ve zarar görmeden davanın kapanmasını, bu dava sürecinin onu çok yıpratmamasını ve bu süreçte içine ferahlık olmasına, işinde daim olmasını ve eskisinden de daha fazla başarılı, saygılı ve itibarlı çalışmasını daim eyle Allahım. kısa sürede feraha çıkmasına, annesinin babasının yüzünü güldürmesini nasib eyle yarabbim. mahkemeden feraha çıkınca ailesiyle umreye gitmesini nasip eyle. Evlenip mutlu huzurlu yuva kurup düğün ev kurma aşamalarınıda büyük bir keyifle yaşayıp sonrasında evlat sevgisini tatmasınıda nasip eyle Allahım. Duasını ulu kabede yapılan dualardan eyleyip peygamber efendimizin hürmetine kabul et Rabbim. Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v) in ve butun sevdiğin kullarının hürmetine kabul eyle. bu duaya katılan kardeşlerimin, ailemin, kardeşlerimin, sevdiklerimin bizde dardayız diyen kullarının duasınıda kabul eyle, hepimize oldu sevincini ve şükrünü nasip et yarabbim. Sana inandık, sana sığındık senden başkasına el açtırma yarabbim. Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Subhane rabbike rabbi izzeti emma yasifun ve selamun alel murselin vel hamdulillahi rabbil alemin. AMİN
22. C cansu_tr
23. MoonfacedMom MoonfacedMom
24. vuslatahasretim vuslatahasretim
25. B Beto2012
Funda arkadaşımız için okudum Allah kabul etsin canımmmm

X